Samsung, yeni giriş – orta seviye akıllı telefonu Samsung Galaxy J8’i Türkiye’de satışa sundu. Yeni Galaxy J8, Samsung’un üst seviye akıllı telefonu Galaxy Note9’dan sonra piyasaya sürdüğü ilk telefon olma özelliğini taşıyor. Galaxy J8’in kutu tasarımı ve genel arayüz deneyimi de Galaxy Note9 ailesiyle birlikte gelen Samsung’un yeni tasarım dilini telefona yansıtıyor.

Samsung Galaxy J8 inceleme videosu:

Samsung Galaxy J8 Özellikleri

Samsung’un giriş – orta seviye akıllı telefonu Galaxy J8, 18.5:9 formatında HD+ çözünürlüklü SuperAMOLED ekran ile kutudan çıkıyor. 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafıza ile gelen telefonun depolama alanı microSD kart desteği sayesinde artırılabiliyor.

Yeni Galaxy J8 özellikle kamera yetenekleriyle öne çıkıyor. Biri f/1.7 diyafram açıklığına sahip 16 MP çözünürlüklü diğeri ise f/1.9 diyafram açıklığına sahip 5 MP çözünürlüklü çift arka kameraya sahip olan telefonun f/1.9 diyafram açıklığına sahip yine 16 MP çözünürlüklü selfie kamerası bulunuyor. Telefon, ön kamerasının da yardımıyla biyometrik yüz tanıma özelliğini de kullanıcılara sunuyor. Bunun yanı sıra telefonun arka kısmında parmak izi okuyucuya da yer veriliyor.

Samsung Galaxy J8, yeni nesil USB 3.1 teknolojisi yerine USB 2.0 ile çalışan microUSB girişini kullanmaya devam ediyor. 3500mAh kapasiteli bataryası bulunan telefon, teknik özelliklerini de göz önüne aldığımızda iyi bir batarya ömrü sunuyor.

Yeni Samsung Galaxy J8 ülkemizde 2699 TL’den tüketicilerle buluşuyor. Aynı zamanda Samsung’un resmi internet sitesinde belirttiğine göre telefon Samsung’un resmi satış kanalından belli koşullarda vade farksız altı ay taksitle satın alınabiliyor. Konuyla ilgili detaylar ve telefonu incelemek için bu bağlantıdan Samsung’un resmi e-ticaret sitesine ulaşabilirsiniz.

Paylaş