Huawei’nin Türkiye’ye özel olarak çektiği P Smart 2019 ve P30 Pro reklam filmlerinin gördüğü ilginin ardından Samsung da benzer bir adımı Galaxy A serisi için attı.

Bir süredir Türkiye’de satılan Galaxy A30, Galaxy A50 ve Galaxy A70 modelleri için hazırlanan reklam filminde, her ürünün ön plana çıkan özelliği, filmin içinde yer alan insan hikayeleri ve muhteşem Türkiye manzaralarıyla süsleniyor.

Galaxy serisi telefonlarla çekilmiş fotoğrafları, #FarklıBak etiketi eşliğinde sosyal medya hesaplarından paylaşarak takipçilerine ileten Samsung Electronics Türkiye, insan hikayelerinden kısa enstantanelere odaklanan yeni reklam filmi ile bu yaklaşımını daha geniş kitlelere ulaştırmayı amaçlıyor. Öncelikli olarak fotoğraf tutkunlarına hitap eden FarklıBak projesi kapsamındaki yeni reklam filmi, şirketin belirttiğine göre, “her zaman görmeye alışkın olduğunuz manzaralara bile, Galaxy A Serisi ile #FarklıBak’manın mümkün olduğunun” altını çiziyor.

Reklam filmine baktığımızda Galaxy A30, A50 ve A70 modelleri, insan hikayeleri içindeki kısa enstantaneleri izleyicilere aktarmaya Nemrut Dağı’nda güneşin doğuşu ile başlıyor. Gün ortasında Likya Yolu’nda gezinti yapan gençlerin o anda karşılaştığı çoban ve sürüsünü eşsiz Akdeniz manzarası ile fotoğraflamasıyla devam ediyor. Tarihi Yarımada’nın muhteşem görüntüleri eşliğinde 24 saatlik gün döngüsü tamamlanıyor.

Samsung’un belirttiğine göre, yeni Galaxy A serisi için hazırladığı reklam filmi çekimleri sırasında 6 bin kilometre yol kat edildi. 4 farklı şehirde, yaklaşık 100 kişilik kast ekibi ve 75 kişilik teknik ekip çekimlerde çalıştı.

Paylaş