Sades, oyuncular için iki yeni mouse modelini duyurdu

Sades, iki yeni oyuncu mouse modelini duyurdu. Bu ay içerisinde satışa sunulan Axe ve Scythe modelleri oyunculara neler sunuyor?

4 Nisan 2019
799 Görüntülenme

Özellikle FPS ve MOBA oyuncuları için tasarlanan Axe, hayli ergonomik. 12 adet ayarlanabilir tuşu ve 10 gramlık çıkarılabilir ağırlık ayar kartuşuyla öne çıkan ürün hızlı tepki, izleme ve hassasiyet konularından öne çıkıyor. DPI shift tuşuyla önceden ayarlanan 6 farklı DPI değerini seçmek oldukça kolay. FPS için özel bir ateşleme tuşuna sahip olan modelin Pro oyuncular ve MMO oyunları için tasarlanmış 4 farklı butonu da mevcut.

Sades’in pek çok ürününde olduğu gibi bu modelde de RGB ışıklandırma özelliği unutulmamış. Axe’de tam 12 farklı RGB ışık modu bulunuyor. Axe, gelişmiş PMW 3325 optik sensör ile donatılmış. Modelin programlanabilir tuşları ve ele tam oturan ergonomik yapısı, konfor ve performans elde etmeyi kolaylaştırıyor.

Keskin nişancı tuşuyla donatıldı

Sades Scythe oyun mouse’u ise tüm FPS oyunları için tasarlanmış. Bu modelin 7 programlanabilir butonu, 11 farklı RGB aydınlatma modu ve DPI shifting özelliği bulunuyor. Ayrıca bu modelin konfor sağlayan üst düzey scroll özelliği de dikkat çekici.
Scythe’de yer alan keskin nişancı tuşu DPI’yı anında değiştirmeye olanak tanıyor.

Kaymaz gövde başparmağı yerleştirmek için daha büyük alan sağlarken, oyuncuların yanlarda yer alan tuşları da daha rahat kullanabilmesine imkan veriyor. Şık bir görünümü olan modelin kavraması da oldukça rahat. Üstelik bu ergonomiye 20 milyon tıklama özellikli sağ ve sol tuş tasarımı da eşlik ediyor.

Scythe, Pixart A3050 sensör ve optimize edilmiş keskin nişancı tuşuyla donatılmış. Oyundaki görevleri çok daha rahat yerine getirebilmeyi sağlayan programlanabilir tuşlara sahip olan Scythe, 4 seviyeli DPI ayarlarıyla oyuncuların en uygun DPI’ı kolaylıkla seçebilmesini sağlıyor.

İlginizi çekebilir

Hangisi daha hızlı? OnePlus 7 Pro – Samsung S10 Plus – Huawei P30 Pro?
15 okunma
15 okunma

Hangisi daha hızlı? OnePlus 7 Pro – Samsung S10 Plus – Huawei P30 Pro?

Onur Binay - 20 Mayıs 2019

Videoda farklı benchmark uygulamaları kullanılıyor. AnTuTu’da OnePlus 7 Pro birinci gelirken, ikinciliği Galaxy S10+ alıyor. Geekbench’in çok çekirdek performansından ise…

Drone’lar renklere göre sınıflandırılacak
21 okunma
21 okunma

Drone’lar renklere göre sınıflandırılacak

Onur Binay - 20 Mayıs 2019

500 gramdan ağır tüm İHA'ları ilgilendiren taslağa göre, İHA'ların uçacağı bölgeler, renklere göre sınıflandırılacak. Yeşil (serbest) bölgede İHA kullanıcısı, pilotu…

PUBG Lite Türkiye çıkış tarihi belli oldu
30 okunma
30 okunma

PUBG Lite Türkiye çıkış tarihi belli oldu

Onur Binay - 20 Mayıs 2019

Ücretsiz ön kayıtlar PUBG Lite'ın resmi internet adresinden gerçekleşirken, katılım sayısı 50 bin, 150 bin, 300 bin ve 500 bini…

%d blogcu bunu beğendi: