Sades, oyuncular için iki yeni mouse modelini duyurdu

Sades, iki yeni oyuncu mouse modelini duyurdu. Bu ay içerisinde satışa sunulan Axe ve Scythe modelleri oyunculara neler sunuyor?

4 Nisan 2019
1175 Görüntülenme

Özellikle FPS ve MOBA oyuncuları için tasarlanan Axe, hayli ergonomik. 12 adet ayarlanabilir tuşu ve 10 gramlık çıkarılabilir ağırlık ayar kartuşuyla öne çıkan ürün hızlı tepki, izleme ve hassasiyet konularından öne çıkıyor. DPI shift tuşuyla önceden ayarlanan 6 farklı DPI değerini seçmek oldukça kolay. FPS için özel bir ateşleme tuşuna sahip olan modelin Pro oyuncular ve MMO oyunları için tasarlanmış 4 farklı butonu da mevcut.

Sades’in pek çok ürününde olduğu gibi bu modelde de RGB ışıklandırma özelliği unutulmamış. Axe’de tam 12 farklı RGB ışık modu bulunuyor. Axe, gelişmiş PMW 3325 optik sensör ile donatılmış. Modelin programlanabilir tuşları ve ele tam oturan ergonomik yapısı, konfor ve performans elde etmeyi kolaylaştırıyor.

Keskin nişancı tuşuyla donatıldı

Sades Scythe oyun mouse’u ise tüm FPS oyunları için tasarlanmış. Bu modelin 7 programlanabilir butonu, 11 farklı RGB aydınlatma modu ve DPI shifting özelliği bulunuyor. Ayrıca bu modelin konfor sağlayan üst düzey scroll özelliği de dikkat çekici.
Scythe’de yer alan keskin nişancı tuşu DPI’yı anında değiştirmeye olanak tanıyor.

Kaymaz gövde başparmağı yerleştirmek için daha büyük alan sağlarken, oyuncuların yanlarda yer alan tuşları da daha rahat kullanabilmesine imkan veriyor. Şık bir görünümü olan modelin kavraması da oldukça rahat. Üstelik bu ergonomiye 20 milyon tıklama özellikli sağ ve sol tuş tasarımı da eşlik ediyor.

Scythe, Pixart A3050 sensör ve optimize edilmiş keskin nişancı tuşuyla donatılmış. Oyundaki görevleri çok daha rahat yerine getirebilmeyi sağlayan programlanabilir tuşlara sahip olan Scythe, 4 seviyeli DPI ayarlarıyla oyuncuların en uygun DPI’ı kolaylıkla seçebilmesini sağlıyor.

İlginizi çekebilir

Instagram, saldırıya uğramış hesapları kurtarmanın kolay yollarını sundu
77 okunma
77 okunma

Instagram, saldırıya uğramış hesapları kurtarmanın kolay yollarını sundu

Onur Binay - 17 Haziran 2019

Hesabınız çalındıysa Instagram biraz daha güvence sağlayabilir. Sosyal ağ, bir hesabı kurtarmayı kolaylaştıracak ve hırsızların ilk etapta hareketten kurtulmalarını zorlaştıran…

MIT nesneleri görerek hissedebilen robot kolu geliştirdi
70 okunma
70 okunma

MIT nesneleri görerek hissedebilen robot kolu geliştirdi

Onur Binay - 17 Haziran 2019

Yeni AI, yalnızca nesneye bakarak bir nesneye dokunmanın nasıl hissedeceğini tahmin edebiliyor. Ayrıca, bir nesneye dokunarak oluşturduğu dokunsal verilerden görsel bir…

Almanlar yakında iPhone’larını sanal kimlik kartları olarak kullanabilir
71 okunma
71 okunma

Almanlar yakında iPhone’larını sanal kimlik kartları olarak kullanabilir

Onur Binay - 17 Haziran 2019

Apple orijinal olarak NFC okuyucusunu iPhone'larda kilitledi. Böylece sadece temassız ödeme kartları için veri formatını destekledi. Bu da Apple Pay'in…

%d blogcu bunu beğendi: