2015 yılında hızlı bir şekilde çıkış yaparak hemen hemen tüm oyunseverlerin yakından tanıdığı Rocket League için beklenen Batmobile eklentisi yayınlandı.

Süper hızlı arabalarla futbol oynadığımız Rocket League, bu kez DC Super Heroes DLC paketiyle birlikte Batman’in efsanevi otomobili Batmobile’i oyun içinde kullanmamıza imkan tanıyor.

DLC’nin içerisinde Nolan’ın müthiş Batman üçlemesindeki Batmobile ve 89 yapımlı Batman filminde kullanılan Batmobile ile artık oynayabileceksiniz. Ayrıca içerisinde Flash ve Wonder Woman’ın da bulunduğu bir çok oyun içi kozmetik eşya da oyuna eklenebilecek. 11,89 TL’ye PlayStation Store’dan alınabilecek olan DLC, Rocket League’i severler için oldukça güzel bir heyecanı da beraberinde getiriyor.

Ayrıca yapımcı Psyonix, oyunun içindeki bug ve hataları gideren ufak bir yama da yayınladı. Yama ile birlikte oyuna maçı izleyenler için, maç esnasında chat’i kullanma izni de eklenmiş oldu.

Uzun süredir temposunu kaybetmeyerek yükselişini sürdüren Rocket League, yeni eklentilerle de birlikte gündemi meşgul eden oyunlardan biri olmaya devam edecek.

OverGame