Rocket League için Batman’in Batmobile eklentisi yayınlandı

7 Mart 2018
896 Görüntülenme

2015 yılında hızlı bir şekilde çıkış yaparak hemen hemen tüm oyunseverlerin yakından tanıdığı Rocket League için beklenen Batmobile eklentisi yayınlandı.

Süper hızlı arabalarla futbol oynadığımız Rocket League, bu kez DC Super Heroes DLC paketiyle birlikte Batman’in efsanevi otomobili Batmobile’i oyun içinde kullanmamıza imkan tanıyor.

DLC’nin içerisinde Nolan’ın müthiş Batman üçlemesindeki Batmobile ve 89 yapımlı Batman filminde kullanılan Batmobile ile artık oynayabileceksiniz. Ayrıca içerisinde Flash ve Wonder Woman’ın da bulunduğu bir çok oyun içi kozmetik eşya da oyuna eklenebilecek. 11,89 TL’ye PlayStation Store’dan alınabilecek olan DLC, Rocket League’i severler için oldukça güzel bir heyecanı da beraberinde getiriyor.

Ayrıca yapımcı Psyonix, oyunun içindeki bug ve hataları gideren ufak bir yama da yayınladı. Yama ile birlikte oyuna maçı izleyenler için, maç esnasında chat’i kullanma izni de eklenmiş oldu.

Uzun süredir temposunu kaybetmeyerek yükselişini sürdüren Rocket League, yeni eklentilerle de birlikte gündemi meşgul eden oyunlardan biri olmaya devam edecek.

OverGame

İlginizi çekebilir

Diske su kaçırırsanız nasıl kurtarırsınız?
41 okunma
41 okunma

Diske su kaçırırsanız nasıl kurtarırsınız?

Serhat Ayan - 14 Aralık 2018

Sıvı teması sonrası zarar gören cihazlarından önemli verilerini kurtarmak isteyen kullanıcılar için anında doğru müdahale büyük önem taşıyor. Oldukça hassas…

DLive nasıl kullanılır
79 okunma
79 okunma

DLive nasıl kullanılır

Uğur Özdağlı - 13 Aralık 2018

Bu yazımızda Blockchain tabanlı canlı yayın platformu DLive.tv'ye nasıl kayıt olunacağını anlatıyoruz. 1- DLive.tv adresine giriyoruz. 2- Sağ üstten giriş…

İçerikçiye blockchain ile para kazandıran video platformu
71 okunma
71 okunma

İçerikçiye blockchain ile para kazandıran video platformu

Uğur Özdağlı - 12 Aralık 2018

İnternet üzerinden canlı yayın ve video platformu olarak faaliyet gösteren DLive, Lino blockchain tabanlı çalışan ve internet üzerinden canlı yayın yapılan…

%d blogcu bunu beğendi: