Reeder’ın ilk olarak geçtiğimiz aylarda satışa sunduğu giriş seviye telefonu Reeder 11SE, özellikle teknoloji marketlerinde yüksek satış adetlerine ulaşmış ve cihazın stokları epey azalmıştı. Şimdi ise Reeder, P11SE modelinin stoklarını 899TL’lik yeni fiyatıyla güncelledi.

Peki Reeder P11SE’nin teknik özellikleri neler?

5 inçlik 720p çözünürlüklü IPS ekrana sahip olan Reeder P11SE, gücünü MediaTek’in 4 çekirdekli 64-bit mimarisinde çalışan giriş seviyesi işlemcisi MTK6737’den alıyor. Telefonda 3GB RAM ve 16GB dahili hafızaya yer veriliyor ve aynı zamanda telefonun hafızası microSD kart desteği sayesinde arttırılabiliyor.

Kamera konusunda da fiyatına göre bir hayli iddialı olan Reeder P11SE’nin 13MP çözünürlüklü arka ve 5MP çözünürlüklü ön kamerası bulunuyor. Arka kısmında fiziksel olarak parmak izi okuyucu sensörü de yer alan Reeder P11SE, Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle çalışıyor.

Reeder P11SE’yi altın ve gri olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle ülkemizdeki hemen hemen tüm teknoloji marketlerden temin edebileceğinizi bir kez daha hatırlatalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here