Daha öncesinde Razer ID hesaplarına e-posta adreslerini girerek ulaşabilirken artık 60 milyon kayıtlı Razer ID kullanıcısı Misarif Hesabı ile bu zorunluluğun dışına çıkmış olacak.

Misafir Hesabı özelliği ile kullanıcılar artık daha fazla gizlilik kontrolü için konuk olarak giriş yapmayı seçebilir ve yine de Razer yazılımı ve hizmetlerinin tam işlevselliğine erişebilir. Bu özellik, gizlilik endişeleriyle ilgili kullanıcı geri bildirimlerinin bir sonucu olarak eklenmiştir. Razer yazılımı, Razer Chroma aydınlatmasının özelleştirilmesini ve çevresel aygıtların ve oyun dizüstü bilgisayarlarının temel konfigürasyonlarını sağlayan popüler Razer Synapse 3 uygulamasını içeriyor. Bir başka popüler uygulama da oyun önerileri sunan Razer Cortex (PC ve mobil cihazlar için geçerlidir).

Razer hizmetleri arasında Razer Gold (oyuncular için dünyanın en popüler sanal kredi platformu) ve Razer Pay e-cüzdanı da (SE Asya’da mevcuttur) bulunuyor. Misafir girişi, aktif bir internet bağlantısı olmadan Synapse’a giriş yapmanıza da olanak sağlıyor.

Bu yeni özelliğin amacı kullanıcılara tüm Razer yazılım ve servislerine tam ve rahat erişim sağlamak.

Razer ID için Misafir Giriş özelliği 7 Mayıs’tan itibaren geçerli olacak.

Paylaş