İkonik Stormtrooper tasarımını benimseyen Razer BlackWidow Lite mekanik klavyesi ve Atheris kablosuz fare, hem ofis hem de ev ortamları için ayarlanmış üretkenlik ve performans için üretildi. Yıldız Savaşları temalı Razer Goliathus Extended oyun faresi matı, yoğun çalışma seansları ve yüksek adrenalinli oyunlar için devasa bir yüzey alanına sahip seti tamamlar.

BlackWidow Lite, oyun oynamak için tasarlanmış, sağduyulu çalışma için sessiz ve dokunsal anahtarlarla birlikte Razer Turuncu Mekanik Anahtarlarıyla birlikte geliyor. O-ringler ve ayrı ayrı arkadan aydınlatmalı tuşlar (gerçek beyaz aydınlatmalı) dahil edildiğinde, klavye zevkinize göre daha sessiz ve daha parlak olacak şekilde özelleştirilebilir. Stormtrooper Edition’da Stormtrooper’dan ilham alınan bir üst plaka, siyah beyaz örgülü bir kablo ve Esc tuşunda bir İmparatorluk arması bulunuyor.

Razer Atheris, 2.4GHz kablosuz veya Bluetooth bağlantısıyla 300 saatin üzerinde sürekli kullanım için sektör lideri sinyal kararlılığıyla tasarlanmış cep boyutunda bir kablosuz fare. Yeni Stormtrooper Edition, ikonik fırtına askeri kaskını Atheris faresinin ergonomik gövdesi ile dikkatle birleştiriyor.

Goliathus – Razer’in en çok satan yumuşak oyun faresi matı – tüm fare hassasiyetleri ve sensörleri için optimize edilmiş kayganlık, sıkı dokuma ile hız ve hassasiyet sağlıyor. Portatif mat, yıpranmaya karşı dikişli bir çerçeve ve kaymaz kauçuk taban ile tasarlanmıştır. Stormtrooper Sürümü, tüm seti tamamlayan ikonik Stormtrooper askeri tasarımda geliyor.

BlackWidow Lite Stormtrooper Edition 99.99 dolar, Atheris Stormtrooper  Edition 59.99 dolar ve Goliathus Extended Stormtrooper Edition ise 34.99 dolar fiyat etiketine sahip.

Paylaş