Razer Sevgililer Günü’ne özel Quartz pembe sürümünü tanıttı

Razer, yaptığı bir duyuru ile Razer Quartz Pembe tadıyla farklı bir atmosfer sağlayan yeni üst düzey performans ürünlerini tanıttı.

8 Şubat 2019
308 Görüntülenme

Ürün yelpazesinde yer alan ürünler şu şekilde:

  • Razer Basilisk fare
  • Razer Goliathus Extended Chroma fare matı
  • Razer Huntsman klavye
  • Razer Kraken headset
  • Razer Raiju Tournament Edition PS4 kolu
  • Razer Seiren X mikrofon
  • Razer Base Station Chroma headset ayağı
  • Razer Phone 2 için Quartz kılıf

Razer Basilisk – 69.99 dolar

Çıkarılabilir çok fonksiyonlu pad ve kaydırma tekerleği direncini ayarlamak için bir kadran gibi özelliklerle donatılmış Razer Basilisk, performansınızı arttırmak ve oyun deneyiminizi daha da ileri götürmek için dinamik bir seçenek yelpazesi sunuyor.

Razer Goliathus Extended Chroma – 59.99 dolar

Razer Chroma ile güçlendirilmiş oyun faresi matı, rengarenk bir halde oyunlarınız için hazır. Razer Goliathus Chroma’da hız ve hassasiyet ile farenizi kaydırabilirsiniz.

Razer Kraken -79.99 dolar

3. nesil Razer Kraken, rekabetçi oyuncular için kablolu bir kulaklık. Büyük 50 mm sürücüleri, güçlü ve net bir ses sağlıyor. Soğutma jeli yastıklarıyla uzun süreli konfor için tasarlandı. Geri çekilebilir bir mikrofon, shotcall’larınızın her zaman mutlak netlikte teslim edilmesini sağlıyor.

Razer Raiju Tournament Edition – 149.99 dolar

Razer Raiju Tournament Edition, mobil konfigürasyon uygulamasına sahip ilk tamamen modüler kablosuz PlayStation 4 kontrol cihazı olup, çok işlevli düğmelerin yeniden yapılandırılmasından, hassasiyet kavrama seçeneklerinin ayarlanmasına kadar kontrol sağlıyor. Mecha-Tactile Action Düğmeler, net dokunsal geri bildirime sahip yumuşak yastıklı bir dokunuş hissi yaratıyor. Raiju Tournament Edition ayrıca hızlıca ateşleme işlemi için 4 kişiselleştirilebilir çok işlevli düğme ve HassasTetikleme Modu ile tam kontrol sunuyor.

Razer Seiren X – 99.99 dolar

En iyi yayıncılar tarafından tasarlanan ve test edilen Razer Seiren X Quartz mikrofon, sesinizin en güçlü şekilde duyulmasının anahtarı. En iyi mikrofon teknolojisinin desteğiyle, yeni yayınları daha geniş canlı yayınlar yapmak için ilk adım.

Razer Base Station Chroma – 59.99 dolar

Razer Base Station Chroma, maksimum verimlilik için 3 bağlantı noktalı USB 3.0 hub’lı çok işlevli bir kulaklık standı. Komple bir Chroma oyun kurulumu için Razer Chroma arka ışığına sahip.

Razer Huntsman – 149.99 dolar

Opto-Mekanik Anahtarlar ve Razer Chroma-arkadan aydınlatmalı tuşlar ile tasarlanan Razer Huntsman, Razer’in klavye hattında en hızlı tuş çalıştırma özelliğini sağlıyor. Razer Opto-Mechanical Switch’ler, bir tuşa basıldığında çalıştırmayı tam olarak tespit etmek için optik teknolojiyi (her anahtarın içinde bir kızılötesi ışın) kullanıyor.

İlginizi çekebilir

Bloody’den oyuncular için sektörün en hızlı klavye ve mouse’u
17 okunma
17 okunma

Bloody’den oyuncular için sektörün en hızlı klavye ve mouse’u

Onur Binay - 21 Şubat 2019

Mekanik switch sistemi, 30 yıllık oldukça eskimiş bir teknoloji. Bu teknolojinin dezavantajlarının üstesinden gelmek amacıyla geliştirilen LK ise, özellikle hız…

Samsung Galaxy S10 ön inceleme (VİDEO)
16 okunma
16 okunma

Samsung Galaxy S10 ön inceleme (VİDEO)

Onur Binay - 21 Şubat 2019

Galaxy S10 ve S10 Plus modellerinde parmak izi okuyucu ekrana entegre edildi. Bu yeni sensör ultrasonik parmak izi okuyucu olarak…

Facebook, Android için yeni konum güncellemesini duyurdu
19 okunma
19 okunma

Facebook, Android için yeni konum güncellemesini duyurdu

Onur Binay - 21 Şubat 2019

Konum kontrolleri için sadece tek bir açma/kapama anahtarı bulunduran Android’deki uygulamasını güncelleyen Facebook, insanlara konum bilgilerini nasıl toplayacağı ve saklayacağı…

%d blogcu bunu beğendi: