Bu, Evil Geniuses’ın Uluslararası 2019 turnuvasına hak kazanan Dota 2 takımının Team Razer’a geri döndüğünü müjdeliyor. EG Dota 2 takımı, yoğun turnuvanın son beş turunda ortalama ilk beş sırayı alan en tutarlı takım oldu.

Evil Geniuses, gelecek iki yıl boyunca yapılacak tüm antrenmanlar ve turnuvalar için Razer’ın kulaklık, klavye, fare ve fare matları dahil olmak üzere, e-spor sınıfı çevre birimleri ile donatılacak.

Evil Geniuses, birinci sınıf Dota 2 ve Call of Duty (COD) ekipleri ile tanınır ve ayrıca Fortnite, Rocket League, Rainbow Six: Siege, Artefakt, Smash Bros ve Street Fighter V’te yarışan takımları da vardır. Uluslararası 2015 Dota 2 Şampiyonası ve Call of Duty World League Championship 2018’i kazandı. Dota 2 takımı, son zamanlarda MDL Disneyland Paris Dota 2 Major’da üçüncü oldu. Formdaki takım The International 2019 turnuvasına katılıyor.

Razer’deki E-sports Küresel Direktörü David Tse, “Team Razer, Evil Geniuses ile en yüksek düzeyde ortak olmaktan gurur duyuyor” derken ekledi: “Her zaman tutku ve bağlılıklarından ilham alıyoruz ve ortaklığımızın en iyi teknoloji ve becerilerle destekleneceğinden eminiz.” dedi.

Paylaş