Puhu TV, Fi’den sonra yeni internet dizisine hazırlanıyor

20 Şubat 2018
467 Görüntülenme

Türkiye’nin ilk büyük prodüksiyonlu internet dizisi Fi’nin final yapmasına kısa süre kala Puhu TV, yeni dizisi Şahsiyet için çalışmalara başladı. İlk temelleri 25 Ocak tarihinde atılan dizinin yapımcılığını tıpkı Fi’de olduğu gibi Ay Yapım üstleniyor.

Şahsiyet dizisi yine diğer prodüksiyonlu internet dizileri gibi deneyimli oyuncu kadrosundan oluşuyor. Haluk Bilginer’in başrolü üstlendiği dizide Şebnem Bozoklu ve Cansu Dere gibi ünlü oyuncular da yer alıyor.

Aynı zamanda Müjde Ar ve diğer birçok farklı ismin daha oyuncuları arasında yer alacağı söylenen Şahsiyet dizisi, Puhu TV’nin yapısı gereği ücretsiz izleme seçeneğiyle yayına başlayacak. Dizi yine reklamlar ve ürün yerleştirme üzerinden gelir elde edecek.

Türkiye’de internet dizileri gelişiyor

Puhu TV’nin yeni yapımı Şahsiyet’in yanı sıra Blu TV ve Netflix de yeni dizileriyle 2018 yılında tamamen Türk dizi sektörüne yönelik içeriklerini sunmaya hazırlanıyor. Özellikle bu yıldan sonra dijital yayın platformlarının arasındaki rekabeti çok daha güçlü bir şekilde göreceğiz.

İlginizi çekebilir

LG G7 ThinQ Türkiye’de satışa sunuldu
Mobil
39 okunma
Mobil
39 okunma

LG G7 ThinQ Türkiye’de satışa sunuldu

Mert Yamak - 19 Temmuz 2018

Bir süredir akıllı telefon pazarında beklediği başarıyı elde edemeyen LG'nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu LG G7 ThinQ, Türkiye'de resmi…

Türkiye’de kartlı ödemeler yılın ilk yarısında yüzde 20 artış gösterdi
Sektörel
48 okunma
Sektörel
48 okunma

Türkiye’de kartlı ödemeler yılın ilk yarısında yüzde 20 artış gösterdi

Haber Merkezi - 19 Temmuz 2018

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) 2018 yılının ilk 6 aylık verilerini açıkladı. Kart kullanmanın sağladığı avantajların yanı sıra banka hesabı sahibi…