PUBG, battle royale türünün en çarpıcı oyunlarından biriydi. Geçen sene piyasaya sürüldüğünde Android ve iOS’teki en popüler oyunlardan biri oldu.

Şimdi, oyunun Çinli geliştiricisi Tencent, hem Android hem de iOS’a mobil oyuncular için PUBG Prime ve Prime Plus aboneliklerini ekledi. Bu abonelik modelleri, oyunculara günlük olarak Unknown Cash veya UC artışı sağlıyor, kasalarda indirim yapıyor ve oyunculara Battle Points (BP) ile oyun içi alışveriş yapma imkanı veriyor.

İki seviye doğal olarak oyunculara farklı avantajlar sunuyor. 0.99 dolarlık Prime adlı paket, abone olan oyunculara günlük 5 Unknown Coin veriyor ve Battle Points kullanarak alışveriş yapma seçeneği sunuyor.

İndirimle 4.99 dolara ancak gerçek fiyatı 9.99 dolar olan Prime Plus ile oyuncular, günde 20 Unknown Coin kazanırken Battle Points ile alışveriş yapma şansına sahip oluyor. Ayrıca bu paketi satın alan kişiler, oyun içi ganimetler ve eşyalar için günlük indirimlerden yararlanabiliyor. Paket üyeleri günlük 10 RP kazanırken günlük Klasik Sandık Çekilişi için %50 indirimden de faydalanabiliyor.

Bu seviye, oyunculara Battle Points kullanarak alım yapabilme yeteneklerinin yanı sıra günlük 20 adede kadar Bilinmeyen Para verir, aynı zamanda oyunculara günde 10 RP puan verirken, aynı zamanda oyun içi yağma ve eşyalarda günlük indirimler sağlar. Sadece bu değil, oyuncular her gün Klasik Sandık Piyango’ya girerken % 50 indirim kazanacaklar.

PUBG Prime, sıradan oyuncular için yatırım yapmaya pek değer değil. Ancak profesyonel PUBG Mobile oyuncuları için değerli bir yatırım olabilir. Her iki aboneliği de aynı anda satın alabiliyorsunuz.

Paylaş