PUBG Mobile beta sürüm 0.13.4 indirilmeye hazır. Yeni ve yaklaşan değişiklikleri kontrol etmek için beta sürümünü indirebilir veya yükleyebilirsiniz. Yeni sürümün yaklaşan Season 8 Royale Pass turnuvasına erken bir bakış attığı söyleniyor.

PUBG Mobile’ın yeni beta sürümü yayınlandı. Oyun geliştiricileri 0.13.4 beta sürümünü indirebiliyor. PUBG Mobile 0.13.4 güncellemesi adıyla yayınlanması beklenen sezonda kullanıcıları yeni özellikler bekliyor.

PUBG Mobile’ın 8. sezonunun yeni tema, silahlar, ödüller ve daha fazlasıyla gelmesi bekleniyor.

PUBG Mobile geliştiricileri yeni beta sürümünü indirebiliyor. Android kullanıcıları oyun dosyasını internetten indirebiliyor. iOS kullanıcılarının ise TestFlight’a kaydolmaları gerekiyor. Dosya yaklaşık 1,9GB boyutunda ve indirildikten sonra, yüklemek için dosya yöneticisi kullanarak apk açılması gerekiyor. Bilinmeyen kaynakları yükleme seçeneğinin etkin olduğunu ve kurulumdan sonra, oyunu oynamak için konuk olarak giriş yapmanız gerekeceğini unutmayın. Sezon 8 ile nelerin tanıtılacağına dair resmi yamalar henüz teyit edilmemiş olsa da, daha önce sızdırılmış bir rapor yeni sezon hakkında bilmeniz gereken hemen her şeyi ortaya koydu.

Yaklaşan PUBG Mobile Season 8 Royale Pass, Elite Upgrade ve Elite Upgrade Plus kullanıcıları için yeni ödüller verecek. Elite Upgrade, 4000 UC değerinde ödül ve 25 puan alabilirken, Elite Upgrade Plus kullanıcılarının 10.000 UC değerinde ödül alacağı söyleniyor.

PP-19 Bizon isimli bu yeni silah haricinde Scar-L ve DP-28 silahları içinde yeni tasarımlar ortaya çıkacak. Okyanus temasının ekleneceği bu yeni sezonda DP-28 isimli silah da bu temaya uyarlanacak. Ayrıca okyanus temasıyla birlikte Ocean Mariner maskesi ve karides desenli yeni şort da oyunun yeni sezonunda yer bulacak. Bunların yanında da Bahriyeli Denizci ve Korkunç Bataklık şeklinde çeşitli kostümler oyuna eklenmiş olacak.

Paylaş