PUBG için 9GB’lık güncelleme yayınlandı

PUBG için 9 GB boyutunda yeni bir güncelleme yayınlandı. Peki 7 saatlik bakıma alınan oyunda, güncelleme neleri değiştirdi?

1 Şubat 2019
411 Görüntülenme

PlayerUnknown’s Battlegrounds’a 2019 için ilk büyük yama geldi. PUBG’nin 25 numaralı güncellemesi, test sunucularında ilk kullanıma açılmasının ardından canlı sunucularda kullanıma sunuldu. Yedi saat süren bakımdan sonra, PUBG Corp. 9GB’lık yamasını yayınladı.

Ne yazık ki, tüm özellikler testten geçemedi. En önemlisi, test sırasında tespit edilen kritik sorunlar” sürümde bulunmayacak. Örneğin kar bisikleti başta olmak üzere bazı eklentiler testte başarılı olamadığı için güncellemeden çıkarıldı.

İşte güncellemeyle gelen yeni özellikler ve değişikliklerin listesi…

9 mm’lik mermi kullanan Bizon (PP-19) SMG, 53 round kapasitesine sahip. Eklenen bu yeni silah ile birlikte susturucu, dürbün gibi eklentilerin tümünü ve yardımcı görüş özelliğini kullanabileceksiniz.

Güncellemedeki en büyük özellik, yardımcı görüş eklentisi. Silahlara eklenen ikincil bir optik araç ile görüşü değiştirecek bu eklenti Alt + Sağ Tıklama kombinasyonu ile kullanılabilecek. Yardımcı görüş özelliğinin kullanılabileceği silahlar ise şunlar: Beryl M762, AKM, AUG, M416, Mutant, QBZ, SCAR-L, G36C, SLR, Mini14, Mk14, QBU, SKS, AWM, M24, Kar98k, UMP, Vector, Bizon, M249 ve S12K.

Bu, menzildeki ve yakın mesafedeki silahlar için mükemmel. Çünkü kırmızı nokta, görüşünüzü daha yakından hedeflemenizi sağlıyor.

Vikendi yeni bir hava durumu aldı: ay ışığı. Bununla birlikte kuzey ışıklarını da görebileceksiniz.

PUBG Corp. ayrıca 3. seviye kask ve yelekleri daha nadir hale getiriyor. Eklerin aynı harita üzerinde ortaya çıkma oranı da ayarlandı. Diğer bir sıcak konu, Vikendi’nin güncellemesi için bazı ayarlamalar yapan bluezone oldu. Şimdi merkezden daha uzakta üretilecek ve nihai hali oyunculara daha fazla hasar verecek.

Tüm silah sınıfları için varsayılan ateş modları ayarlanabilecek.

İlginizi çekebilir

Oyuncular için Razer Gold dönemi başlıyor
37 okunma
37 okunma

Oyuncular için Razer Gold dönemi başlıyor

Onur Binay - 22 Mayıs 2019

Bu işlemden faydalanmak için Rixty ve Game Sultan servislerini kullanan oyuncular hesaplarını Razer Gold'a yükseltmesi gerekiyor. Bakiyelerini transfer eden oyuncular…

Honor 20 ve Honor 20 Pro ön inceleme
57 okunma
57 okunma

Honor 20 ve Honor 20 Pro ön inceleme

Onur Binay - 22 Mayıs 2019

Şirket, Honor 20 serisiyle uygun fiyata üst seviye özellikler sunmayı hedefliyor. Bu modeller, Huawei P30 Pro modelinde gördüğümüz Kirin 980…

Honor 20 ve Honor 20 Pro tanıtıldı: Teknik özellikleri ne? Fiyatı ne kadar?
50 okunma
50 okunma

Honor 20 ve Honor 20 Pro tanıtıldı: Teknik özellikleri ne? Fiyatı ne kadar?

Onur Binay - 21 Mayıs 2019

Honor, Londra’da düzenlediği etkinlikte Honor 20 ve Honor 20 Pro modellerini tanıttı. Şirket, Honor 20 serisiyle uygun fiyata üst seviye…

%d blogcu bunu beğendi: