PUBG için 9GB’lık güncelleme yayınlandı

PUBG için 9 GB boyutunda yeni bir güncelleme yayınlandı. Peki 7 saatlik bakıma alınan oyunda, güncelleme neleri değiştirdi?

1 Şubat 2019
321 Görüntülenme

PlayerUnknown’s Battlegrounds’a 2019 için ilk büyük yama geldi. PUBG’nin 25 numaralı güncellemesi, test sunucularında ilk kullanıma açılmasının ardından canlı sunucularda kullanıma sunuldu. Yedi saat süren bakımdan sonra, PUBG Corp. 9GB’lık yamasını yayınladı.

Ne yazık ki, tüm özellikler testten geçemedi. En önemlisi, test sırasında tespit edilen kritik sorunlar” sürümde bulunmayacak. Örneğin kar bisikleti başta olmak üzere bazı eklentiler testte başarılı olamadığı için güncellemeden çıkarıldı.

İşte güncellemeyle gelen yeni özellikler ve değişikliklerin listesi…

9 mm’lik mermi kullanan Bizon (PP-19) SMG, 53 round kapasitesine sahip. Eklenen bu yeni silah ile birlikte susturucu, dürbün gibi eklentilerin tümünü ve yardımcı görüş özelliğini kullanabileceksiniz.

Güncellemedeki en büyük özellik, yardımcı görüş eklentisi. Silahlara eklenen ikincil bir optik araç ile görüşü değiştirecek bu eklenti Alt + Sağ Tıklama kombinasyonu ile kullanılabilecek. Yardımcı görüş özelliğinin kullanılabileceği silahlar ise şunlar: Beryl M762, AKM, AUG, M416, Mutant, QBZ, SCAR-L, G36C, SLR, Mini14, Mk14, QBU, SKS, AWM, M24, Kar98k, UMP, Vector, Bizon, M249 ve S12K.

Bu, menzildeki ve yakın mesafedeki silahlar için mükemmel. Çünkü kırmızı nokta, görüşünüzü daha yakından hedeflemenizi sağlıyor.

Vikendi yeni bir hava durumu aldı: ay ışığı. Bununla birlikte kuzey ışıklarını da görebileceksiniz.

PUBG Corp. ayrıca 3. seviye kask ve yelekleri daha nadir hale getiriyor. Eklerin aynı harita üzerinde ortaya çıkma oranı da ayarlandı. Diğer bir sıcak konu, Vikendi’nin güncellemesi için bazı ayarlamalar yapan bluezone oldu. Şimdi merkezden daha uzakta üretilecek ve nihai hali oyunculara daha fazla hasar verecek.

Tüm silah sınıfları için varsayılan ateş modları ayarlanabilecek.

İlginizi çekebilir

Samsung, yeni Galaxy Watch Active, Galaxy Fit ve Galaxy Buds’ı tanıttı
16 okunma
16 okunma

Samsung, yeni Galaxy Watch Active, Galaxy Fit ve Galaxy Buds’ı tanıttı

Onur Binay - 21 Şubat 2019

Galaxy Watch Active, akıllı olduğu kadar estetik bir saat. Galaxy Watch’a benzer şekilde premium özellikler sunan Galaxy Watch Active, dengeli…

PUBG Mobile için Zombie: Survive till Dawn modu tanıtıldı
18 okunma
18 okunma

PUBG Mobile için Zombie: Survive till Dawn modu tanıtıldı

Onur Binay - 21 Şubat 2019

PUBG Mobile, 2018’in sonunda düzenlenen PUBG Mobile Star Challenge 2018 turnuvasının global finallerinde Capcom’un oyunu Resident Evil 2 ile çapraz…

Facebook’un Android’deki konumunuzu izlemesi nasıl engellenir?
27 okunma
27 okunma

Facebook’un Android’deki konumunuzu izlemesi nasıl engellenir?

Onur Binay - 21 Şubat 2019

Facebook, Android kullanıcıları için yeni bir konum kontrolü güncellemesi duyurdu. Bugüne kadar Yakındaki Arkadaşlar, Güvenlik Durumu Kontrolü gibi özellikleri kullanmak…

%d blogcu bunu beğendi: