PUBG için 9GB’lık güncelleme yayınlandı

PUBG için 9 GB boyutunda yeni bir güncelleme yayınlandı. Peki 7 saatlik bakıma alınan oyunda, güncelleme neleri değiştirdi?

1 Şubat 2019
428 Görüntülenme

PlayerUnknown’s Battlegrounds’a 2019 için ilk büyük yama geldi. PUBG’nin 25 numaralı güncellemesi, test sunucularında ilk kullanıma açılmasının ardından canlı sunucularda kullanıma sunuldu. Yedi saat süren bakımdan sonra, PUBG Corp. 9GB’lık yamasını yayınladı.

Ne yazık ki, tüm özellikler testten geçemedi. En önemlisi, test sırasında tespit edilen kritik sorunlar” sürümde bulunmayacak. Örneğin kar bisikleti başta olmak üzere bazı eklentiler testte başarılı olamadığı için güncellemeden çıkarıldı.

İşte güncellemeyle gelen yeni özellikler ve değişikliklerin listesi…

9 mm’lik mermi kullanan Bizon (PP-19) SMG, 53 round kapasitesine sahip. Eklenen bu yeni silah ile birlikte susturucu, dürbün gibi eklentilerin tümünü ve yardımcı görüş özelliğini kullanabileceksiniz.

Güncellemedeki en büyük özellik, yardımcı görüş eklentisi. Silahlara eklenen ikincil bir optik araç ile görüşü değiştirecek bu eklenti Alt + Sağ Tıklama kombinasyonu ile kullanılabilecek. Yardımcı görüş özelliğinin kullanılabileceği silahlar ise şunlar: Beryl M762, AKM, AUG, M416, Mutant, QBZ, SCAR-L, G36C, SLR, Mini14, Mk14, QBU, SKS, AWM, M24, Kar98k, UMP, Vector, Bizon, M249 ve S12K.

Bu, menzildeki ve yakın mesafedeki silahlar için mükemmel. Çünkü kırmızı nokta, görüşünüzü daha yakından hedeflemenizi sağlıyor.

Vikendi yeni bir hava durumu aldı: ay ışığı. Bununla birlikte kuzey ışıklarını da görebileceksiniz.

PUBG Corp. ayrıca 3. seviye kask ve yelekleri daha nadir hale getiriyor. Eklerin aynı harita üzerinde ortaya çıkma oranı da ayarlandı. Diğer bir sıcak konu, Vikendi’nin güncellemesi için bazı ayarlamalar yapan bluezone oldu. Şimdi merkezden daha uzakta üretilecek ve nihai hali oyunculara daha fazla hasar verecek.

Tüm silah sınıfları için varsayılan ateş modları ayarlanabilecek.

İlginizi çekebilir

Instagram, saldırıya uğramış hesapları kurtarmanın kolay yollarını sundu
77 okunma
77 okunma

Instagram, saldırıya uğramış hesapları kurtarmanın kolay yollarını sundu

Onur Binay - 17 Haziran 2019

Hesabınız çalındıysa Instagram biraz daha güvence sağlayabilir. Sosyal ağ, bir hesabı kurtarmayı kolaylaştıracak ve hırsızların ilk etapta hareketten kurtulmalarını zorlaştıran…

MIT nesneleri görerek hissedebilen robot kolu geliştirdi
70 okunma
70 okunma

MIT nesneleri görerek hissedebilen robot kolu geliştirdi

Onur Binay - 17 Haziran 2019

Yeni AI, yalnızca nesneye bakarak bir nesneye dokunmanın nasıl hissedeceğini tahmin edebiliyor. Ayrıca, bir nesneye dokunarak oluşturduğu dokunsal verilerden görsel bir…

Almanlar yakında iPhone’larını sanal kimlik kartları olarak kullanabilir
71 okunma
71 okunma

Almanlar yakında iPhone’larını sanal kimlik kartları olarak kullanabilir

Onur Binay - 17 Haziran 2019

Apple orijinal olarak NFC okuyucusunu iPhone'larda kilitledi. Böylece sadece temassız ödeme kartları için veri formatını destekledi. Bu da Apple Pay'in…

%d blogcu bunu beğendi: