PUBG için 9GB’lık güncelleme yayınlandı

PUBG için 9 GB boyutunda yeni bir güncelleme yayınlandı. Peki 7 saatlik bakıma alınan oyunda, güncelleme neleri değiştirdi?

1 Şubat 2019
382 Görüntülenme

PlayerUnknown’s Battlegrounds’a 2019 için ilk büyük yama geldi. PUBG’nin 25 numaralı güncellemesi, test sunucularında ilk kullanıma açılmasının ardından canlı sunucularda kullanıma sunuldu. Yedi saat süren bakımdan sonra, PUBG Corp. 9GB’lık yamasını yayınladı.

Ne yazık ki, tüm özellikler testten geçemedi. En önemlisi, test sırasında tespit edilen kritik sorunlar” sürümde bulunmayacak. Örneğin kar bisikleti başta olmak üzere bazı eklentiler testte başarılı olamadığı için güncellemeden çıkarıldı.

İşte güncellemeyle gelen yeni özellikler ve değişikliklerin listesi…

9 mm’lik mermi kullanan Bizon (PP-19) SMG, 53 round kapasitesine sahip. Eklenen bu yeni silah ile birlikte susturucu, dürbün gibi eklentilerin tümünü ve yardımcı görüş özelliğini kullanabileceksiniz.

Güncellemedeki en büyük özellik, yardımcı görüş eklentisi. Silahlara eklenen ikincil bir optik araç ile görüşü değiştirecek bu eklenti Alt + Sağ Tıklama kombinasyonu ile kullanılabilecek. Yardımcı görüş özelliğinin kullanılabileceği silahlar ise şunlar: Beryl M762, AKM, AUG, M416, Mutant, QBZ, SCAR-L, G36C, SLR, Mini14, Mk14, QBU, SKS, AWM, M24, Kar98k, UMP, Vector, Bizon, M249 ve S12K.

Bu, menzildeki ve yakın mesafedeki silahlar için mükemmel. Çünkü kırmızı nokta, görüşünüzü daha yakından hedeflemenizi sağlıyor.

Vikendi yeni bir hava durumu aldı: ay ışığı. Bununla birlikte kuzey ışıklarını da görebileceksiniz.

PUBG Corp. ayrıca 3. seviye kask ve yelekleri daha nadir hale getiriyor. Eklerin aynı harita üzerinde ortaya çıkma oranı da ayarlandı. Diğer bir sıcak konu, Vikendi’nin güncellemesi için bazı ayarlamalar yapan bluezone oldu. Şimdi merkezden daha uzakta üretilecek ve nihai hali oyunculara daha fazla hasar verecek.

Tüm silah sınıfları için varsayılan ateş modları ayarlanabilecek.

İlginizi çekebilir

TÜVTÜRK’ten önemli açıklama
22 okunma
22 okunma

TÜVTÜRK’ten önemli açıklama

Meriç Türkbıkmaz - 24 Nisan 2019

TÜVTÜRK’TEN KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR Son günlerde farklı kişi ve kurumların, kurdukları yanıltıcı internet siteleri ve çağrı merkezleri aracılığıyla ücretsiz olarak sunulan randevu…

Instagram Hikayeler’ine test çıkartması geldi
51 okunma
51 okunma

Instagram Hikayeler’ine test çıkartması geldi

Onur Binay - 24 Nisan 2019

Instagram ilk iki yıl önce Hikayeler'e anket desteği ekledi. Bugün ise bu özellik çoktan seçmeli sorularla destekleniyor. Yeni “quiz çıkartması”, kullanıcıların…

Razer, Blade 15 ve ve Blade Pro 17 modellerini yeniledi
33 okunma
33 okunma

Razer, Blade 15 ve ve Blade Pro 17 modellerini yeniledi

Onur Binay - 24 Nisan 2019

Razer Blade 15 serisi kendi içerisinde iki farklı modele sahip. Tepe model olan Razer Blade 15 Advanced olarak isimlendirilen modelde…

%d blogcu bunu beğendi: