Kapat

Playstation 4’e Yeni Güncelleme ile Hafıza Yükseltme Özelliği Geliyor

Anasayfa HABER Playstation 4’e Yeni Güncelleme ile Hafıza Yükseltme Özelliği Geliyor

Playstation 4’e yakında gelecek olan  4.50 güncellemesi ile Playstation 4 kullanıcılarını pek çok yeni özellik bekliyor!

BETA programında olan 4.50 ”Sasuke” güncellemesini eğer BETA programına kaydolup ve seçildiyseniz bugünden itibaren yeni özellikleri kullanabilirsiniz. İşte karşınızda ps 4.50 (kod adı Sasuke) olan güncellemenin yeni özellikleri;

Harici HDD Desteği; 

PS4’ünüzün hafızasını yükseltmek kimileri için kolay kimileri için zor olabilir fakat bu özellikle birlikte PS4’ünüze bir USB 3.0 destekli bir HDD takarak PS4’ünüzün hafızasını yükseltebilirsiniz.

 

Basitleştirilmiş Bildirim Listesi;

Bildiğiniz üzere bildirimler uygulaması, oyunun bildirimleri, indirlenler, yüklenenler, oyun uyarıları gibi bir çok sekmeye sahipti yeni güncelleme ile birlikte hepsi sadece bir sekmede toplandı.

Playstation VR’de 3D Blu-rayler

3D filmleri seviyorsanız ve Playstation VR sahibiyseniz, yeni güncelleme ile birlikte 3D filmleri stereoskopik 3D’de doğrudan PS VR kulaklık setinende görünleme özelliği eklendi.

Özel Duvar Kağıtları; 

Bu özellikle beraber en sevdiğiniz oyunun ekran görüntülerini alarak PS’ün ana ekranı için resmi olarak ayarlamaya olanak sağlıyor.

 

 

 

 

 

Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir