MMD, Philips Momentum 326M6VJRMB 32 inçlik konsol oyun ekranını piyasaya çıkardı.

Hem hobi amaçlı oynayanlar için hem de tutkulu oyuncular için eşi tasarlanan bu monitör, 4K UHD ekrana, 60 Hz yenileme hızına ve Ambiglow’a sahip. Ek olarak, Philips Momentum DisplayHDR 600, Adaptive-Sync ve düşük girdi gecikmesi sayesinde ultra keskin, akıcı ve canlı görüntüler sunuyor.

UltraClear 4K UHD çözünürlük ile donatılmış, 3840 x 2160 piksele ve VESA sertifikalı DisplayHDR 600’e sahip 32 inçlik Momentum, oyuncuları doğrudan aksiyona girmeye davet ediyor. Ultra Wide-Color teknolojisi renklerle dolu, geniş bir yelpaze sunduğundan her görüntüyü daha parlak, daha büyüleyici yeşiller, kırmızılar ve maviler ile iyileştiriyor. Üstelik iyileştirilmiş doğruluğa ve dengeye ek olarak, Philips Momentum 326M6VJRMB modeli, aynı zamanda oyun deneyiminin kusursuz bir akıcılıkta olmasını da sağlıyor. Adaptive Sync teknolojisi, yırtılma olmayan görüntüler sunduğundan kullanıcılar anda kalarak her bir oyun deneyiminden en fazla keyfi çıkarabilirler.

Philips Momentum 326M6VJRMB modelinin sürükleyici etkisini daha da yoğunlaştırmak için, yenlikçi Ambiglow teknolojisi, ayarlanabilir, uyarlanabilir bir arka aydınlatma halesi oluşturuyor. Bu da, filmleri, oyunları ve diğer eğlence türlerini daha da keyifli kılıyor. Üstelik, eğlence deneyiminde ses de önemli bir rol oynadığından, DTS Sound özelliği, monitörün sanal surround sesini optimize ederek diyalogları iyileştiriyor, zengin baslar ve herhangi bir bozulma olmaksızın maksimize edilmiş ses seviyesi düzeyleri veriyor.

LowBlue Modu, gözleri kısa dalga boyundaki mavi ışınlardan koruyor ve monitörün ayağı da daha fazla ergonomik rahatlık için hem -5/20 derecelik eğilme hem de 110 mm yükseklik ayarı sunuyor.

Philips Momentum 326M6VJRMB’ye yaklaşık 5.700 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Paylaş