LH200, ücretsiz HDCast Pro uygulaması ve isteğe bağlı kablosuz USB aparatı ile PC’den, Mac’ten veya mobil cihazlardan anında kablosuz olarak bağlanma ve sunum yapma olanağı veriyor. HDCast Pro uygulaması belgeleri, fotoğrafları kablosuz olarak paylaşma ve sunma özgürlüğü sağlayarak herkes için daha bağlantılı ve işbirliğine dayalı bir deneyim yaratıyor.

Sahip olduğu 1080p çözünürlük; ölçeklendirmeden veya sıkıştırmadan HD içeriğinden net ve ayrıntılı görüntüler sağlayarak Blu-ray film izlemeyi, HD yayın yapmayı ve video oyunları oynamayı sevenler için mükemmel bir deneyim sunuyor.

LH200 dahili bataryasıyla daha uzun süreli kullanım sağlıyor. 2,5 saate varan en yüksek kullanım süresi sunan ürün hiçbir güç kaynağının bulunmadığı durumlarda veya dışarıda düzenlenen bir iş toplantısı için vazgeçilmez oluyor.

Daha parlak beyazlar ve ultra zengin siyahlar sunan LH200 ile görüntüler daha da canlı renklere kavuşuyor ve metinler daha net yansıtılıyor. Bu projektör işletme ve eğitim uygulamaları için ideal olarak sunuluyor.

Entegre hoparlörü yanında LH200, kullanılmadığı ancak çalışmaya devam ettiği zamanlarda enerjiden tasarruf etmek için, “otomatik kapanma” özelliği ile belirli bir süre sonra otomatik olarak kapanıyor ve kullanım ömrünü yükseltiyor.

Optoma LH200, Türkiye’de 6.999 TL’den satışa sunuldu.

Paylaş