Oppo’nun İnovasyon Etkinliği’nde konuşan OPPO Başkan Yardımcısı Anyi Jiang, şunları söyledi: “Bugün medya ve ortaklarımız için ilk İnovasyon Etkinliğimizi düzenlemekten gurur duyuyoruz. İnovasyon bizim önceliğimizdir. Geleceğin teknolojilerini tüketicilere sunmak için birçok yenilikçi çalışma yaptık. Bu vizyonumuza devam etmeyi, özellikle de 5G teknolojisi ve mobil fotoğrafçılık alanlarında daha fazla gelişme kaydetmeyi hedefliyoruz.”

OPPO düzenlediği İnovasyon Etkinliği’nde, ilk 5G akıllı telefonunu ve “OPPO 5G Landing” projesini de duyurdu. Oppo, 5G ürün ve hizmetlerin uygulanmasını teşvik etmek için Swisscom, Telstra, Optus gibi taşıyıcı ortaklar ve Singtel gibi potansiyel ortaklarla derinlemesine iş birliğini hayata geçiriyor.

İlk 5G akıllı telefon; 4K, 8K video indirme / yükleme / bulutta oynatma, 3D görüntülü arama, 5G bulut oyunu ve çok oyunculu AR / VR oyunu, mağaza içi navigasyon gibi özelliklerle tüketicilerin yaşamlarında devrim yaratmaya hazırlanıyor.

10x kayıpsız zoom teknolojisi; telefoto lens, ultra geniş açılı lens ve ana kameradan oluşan üçlü lens kamera yapısı da dahil olmak üzere endüstri lideri özelliklere sahip yeni bir teknolojidir. 10x kayıpsız zoom teknolojisi ile daha ayrıcalıklı bir fotoğraf çekme deneyimi sunan OPPO, kullanıcıları çevrelerinde kaydetmek, görüntülemek istedikleri şeylere yaklaştırıyor. OPPO çekim sırasında titremeye karşı daha yüksek hassasiyet elde etmek için hem ana kameradaki hem de telefoto lensinde Optik Görüntü Sabitleme (OIS) özelliğini de kullandı.

Paylaş