Hatırlayacağınız üzere Nokia’nın geçmişteki telefon modellerinin kameralarında ZEISS lenslere yer veriliyordu. Nokia telefonların yeni evi olan HDM Global ile ZEISS yaptığı anlaşmayla birlikte Nokia’nın geçmişteki ZEISS işbirliği tekrarlanacak.

HDM Global, ZEISS ile yaptığı anlaşmayla artık Nokia adı altında ürettiği akıllı telefon modellerinin kamerasında ZEISS markalı lenslere yer verecek. HDM Global, ZEISS markasıyla yaptığı iş birliğinin sonucunda kaliteli ve ince işçilik çıkarmasıyla Nokia’nın eski kalitesine bir adım daha yaklaşılacağını düşünüyor.

HMD Global CEO’su Arto Nummela, ZEISS ile yapılan iş birliğini değerlendirirken şu açıklamalarda bulundu:

“ZEISS ile iş birliği yapmak, tüketicilerimiz için her zaman en iyisini sunma kararlılığımızın önemli bir göstergesi. Hayranlarımız, harika bir akıllı telefon kamerasından fazlasına sahip olmak istiyorlar. Standartları belirlemenin ötesinde, onu yeniden tanımlayan eksiksiz bir görüntüleme deneyimi elde etmeyi arzuluyorlar. ZEISS ile birlikte, biz de hayranlarımıza istedikleri, herkes için geliştirdiğimiz mükemmel görüntüleme deneyimini sunuyoruz.”

ZEISS Group Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Matthias Metz ise şöyle konuştu:

“Nokia akıllı telefonlar için HMD Global ve ZEISS arasındaki iş birliği, kullanıcıların mükemmeliyet ve inovasyon üzerine kurulu tüm görüntüleme deneyimini bir kez daha zenginleştirecektir. Ortaklığımız, sağlam bir temele dayanıyor. Birlikte akıllı görüntüleme deneyiminin geleceğine heyecan verici bir yolculuk yapmayı dört gözle bekliyoruz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here