New York’taki Mavic 2 Pro ve Mavic 2 Zoom lansmanına katıldık!

25 Ağustos 2018
446 Görüntülenme

DJI, geçtiğimiz günlerde New York’ta düzenlediği özel basın etkinliğinde iki yeni katlanabilir üst seviye drone’u DJI Mavic 2 Pro ve DJI Mavic 2 Zoom‘u duyurdu. Türkiye’den Tekno Safari’nin yerinde takip ettiği etkinlikte DJI ve Hasselblad yöneticileri, New York muhabirimiz Berker Dingiloğlu’na önemli açıklamalarda bulundu.

DJI İletişim Direktörü Regina Lin, Türkiye’nin DJI için önemli bir pazar olduğunu vurgularken DJI Mavic 2 ile birlikte Türkiye’nin iki kıtadaki yerleşiminin harika bir şekilde görüntülenebileceğini belirtti.

Yeni Mavic 2 Pro ve Mavic 2 Zoom’un Türkiye’de ne zaman satışa çıkacağıyla ilgili Berker Dingiloğlu’nun sorularını yanıtlayan DJI Ürünlerden Sorumlu İletişim Direktörü Michael Oldensburg ise şu an itibariyle Türkiye’den de yeni Mavic 2’lerin DJI.com üzerinden sipariş verilebildiğini söyledi. Ayrıca distribütör aracılığıyla Mavic 2 Pro ve Mavic 2 Zoom modellerinin de yakın zamanda Türkiye’de satışa çıkacağını aktardı.

DJI ve Hasselblad iş birliği!

DJI, Mavic 2 Pro modelinde ünlü kamera üreticisi Hasselblad ile önemli bir iş birliğine imza attı. DJI ve Hasselblad ortaklığıyla ilgili konuşan Hasselblad Pazarlama Direktörü Jon Diele, hem yazılım hem de donanım tarafında DJI ile bu süreçte yakından çalıştıklarını ve Mavic 2 Pro’da harikalar yarattıklarını belirtti.

Ayrıca Hasselblad hisselerinin DJI tarafından satın alındığı iddialarının asılsız olduğunu söyleyen Diele, bunun bir stratejik ortaklık olduğunu vurguladı. Hasselblad’ın akıllı telefon markalarına kamera tedarik edip etmeyeceğiyle ilgili sorulara ise şu anda yanıt veremeyeceğini belirten Diele, mobil pazarla ilgili açıklama yapmaktan kaçındı.

İlginizi çekebilir

Huawei, Türkiye’nin en büyük ikinci akıllı telefon şirketi oldu
Sektörel
148 okunma
Sektörel
148 okunma

Huawei, Türkiye’nin en büyük ikinci akıllı telefon şirketi oldu

Mert Yamak - 20 Eylül 2018

Son birkaç yıldır akıllı telefon pazarında gösterdiği önemli yükselişle birlikte dünyanın ikinci en büyük akıllı telefon üreticisi konumuna geçtiğimiz çeyrekte…

Yeni iPhone modellerinin RAM kapasitesi belli oldu
Mobil
59 okunma
Mobil
59 okunma

Yeni iPhone modellerinin RAM kapasitesi belli oldu

Mert Yamak - 20 Eylül 2018

Apple'ın geçtiğimiz hafta Steve Jobs Theatre'da düzenlediği etkinlikle birlikte duyurusunu gerçekleştirdiği üç yeni iPhone modeli iPhone Xs, iPhone Xs Max…

Nokia X7’nin ön panel tasarımı sızdırıldı
Mobil
119 okunma
Mobil
119 okunma

Nokia X7’nin ön panel tasarımı sızdırıldı

Eren Kebapçı - 19 Eylül 2018

Nokia'nın uzun süredir merakla beklenen modeli X7 ile ilgili sızıntılar gelmeye başladı. Bugün yapılan bir sızıntıyla Nokia'nın yeni modelinin nasıl…