Dünyanın en büyük çevrimiçi eğlence platformu Netflix, ikisezondur devam eden ve Netflix’in en sevilen orijinal yapımlarından Narcos’un yeni sezonunun başlangıcı şerefine Türkiye’de oldukça ses getiren bir reklam kampanyasına imza attı.

Dünyanın en büyük uyuşturucu baronu Pablo Escobar’ın hikayesini anlatan ve bu sezondan sonra Escober’ın ölümünden sonrasını konu alan Narcos dizisinin yeni sezonu için İstanbul Boğazı açıklarındaki bir yük gemisine “Kolombiya’dan Sevgilerle” yazılı ve Narcos dizisiyle Netflix’in logolarının yer aldığı pankart asıldı.

Ayrıca bu reklam kampanyası sadece parlak bir fikirle sınırla değil, dahası da var. Netflix’in belirttiğine göre uyuşturucu baronu Cali Kartel, 90’lı yılların başında sevkiyat için İstanbul’u dağıtım merkezlerinden biri olarak seçmişti. Netflix ise sosyal medya hesapları üzerinden “20 yıl sonra yeniden geldiler” diyerek Narcos dizisine bir kez daha selamlarını iletiyor.

Yeni sezonu 1 Eylül’de yayınlanan Narcos dizisinin tüm bölümlerini Netflix’ten Türkçe dublaj ya da altyazı seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here