Gamescom’da ilk tanıtımı yapılan Need for Speed Heat ile Fernando Alonso’nun yarış danışmanı olduğu GRID, Playstore’da ön siparişe açıldı.

Playstore üzerinden ön sipariş veren kullanıcılar oyunları avantajlı fiyatlardan sahip olmanın yanı sıra birçok ek özelliği de edinebilecek.

Need for speed Heat ile geri dönen EA’in efsane yarış serisi, gündüz yapılan yasal yarışlar oyunculara yeteneklerini test etme imkanı tanırken, gece yapılan tehlikeli sokak yarışlarında da büyük ödüllü yarışlar oyun severleri bekliyor. Ön sipariş verenler K.S Edition Mitsubishi Lancer Evolution X’e de başlangıç arabası olarak sahip olabilecek. Need for Speed’in akıllı telefonlara özel geliştirilen uygulaması sayesinde kullanıcılar şimdiden araçlarını diledikleri şekilde boyama imkanına da sahip oluyor. Need For Speed Heat serisi için ön sipariş vermek isteyen oyun severler 360 TL’lik avantajlı fiyattan oyuna sahip olabiliyor.

GRID’in son oyunu her yarışta kendi yolunu seçme, kendi hikayeni yaratma ve motor sporları dünyasını fethetme şansı olan yepyeni bir deneyim ile geri dönüyor. Yepyeni GRID’’de oyun severleri Fernando Alonso sürprizi bekliyor. Formula OneTM Dünya Şampiyonu ve 24 Heures de Le Mans’ı kazanan Fernando Alonso yarış danışmanı olarak takımda yer alıyor. Oyuncular, Showdown yarışı ve çeşitli yarışlarda Alonso ve resmi sürüş ekibi FA Racing’e karşı mücadele etme imkanı yakalayacak. Yarış severler GRID’e Playstore’dan ön sipariş ile 79 TL gibi avantajlı bir fiyatla sahip olabilecekler.

Türk Telekom evde internet abonesi oyun severler her iki oyunu da faturalarına ek 12 aya varan taksit seçenekleri ile satın alabiliyorlar. Bunun yanında Türk Telekom abonesi olmayan oyun severler de bu muhteşem oyunları kredi kardı ya da mobil ödeme ile de satın alabilecekler.

Paylaş