NBA 2K19 nihayet satışa çıktı

12 Eylül 2018
1813 Görüntülenme

Basketbol severlere hitap eden serinin yeni oyunu NBA 2K19, yeni özellikleriyle bugün oyuncularla buluştu.

20. yılını kutlayan 2K serisi en iyi grafikler, oynanış ve Neigborhood konseptiyle oyunu tasarlayarak gerçek bir spor oyununun nasıl olması gerektiğini bizlere gösteriyor. Aynı zamanda NBA 2K19 gerçek basketbol kültürünü ve deneyimini oyunda başarılı bir şekilde sunuyor.

Visual Concepts’in Başkanı Greg Thomas 2K19 hakkında, “NBA 2K19, Visual Concepts ekibinin 20 yıllık yenilik ve gelişim sürecinin zirvesini temsil ediyor. Spor oyunlarının yıllar içerisinde gelişmesini en ön sıradan takip etmek heyecan vericiydi, takipçilerimizin oyunumuzu deneyimlemeleri için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

NBA 2K19, yenilenen dinamikleri ve yeni özellikleriyle beraber en kapsamlı basketbol simülasyonunu sunmayı vaadediyor. Ayrıca oyunun müziklerini de son dönemin popüler ismi Travis Scoot düzenliyor.

NBA 2K19’un yenilenmiş özellikleri neler?

Takeover ile Kontrolü Ele Geçir: Yeni Takeover özelliğiyle birlikte MyPLAYER’ınızın potansiyelini zorlayın. Daha önce sahada görmediğiniz özel hareketleri ve yetenekleri açın veya Team Takeover’ı aktif ederek takımınızın gücünü ortaya çıkarın.

Neighborhood’u Yönetin: Yenilenmiş Neighborgood’da tek bir günü bile kaçırmak istemeyeceksiniz. Under Armour Cages sahasına isminizi yazın, yeni gündüz ve gece geçişleriyle sabah akşam top sürün, Jordan Rec Center’a yürüyün ya da 3’e 3 sokak basketboluyla eski ekibinizi geri toplayın.

MyTEAM: İlk MyPLAYER kartınızı yaratın, LeBron, Kobe ve koleksiyonunuzdaki diğer oyuncularla birlikte rekabetçi modlarda oynayın.

Tamamen yeni MyCAREER: Neighborhood’dan uluslararası fenomen olmaya kadar uzanan bir hikaye. Orijinal kariyer hikaye modu tamamen yeni, Çin’den G-League’e, oradan da NBA’e uzanan sürükleyici hikayesiyle birlikte geri dönüyor. All-Star oyuncuları, popülariteye bağlı kontrat ve yeni takım kimyası elementleriyle birlikte parkeleri domine etmenize imkan sağlıyor.

Eğer 2K19’u incelemek ve PlayStation 4 platformu için satın almak isterseniz, OverGame üzerinden bu bağlantıya gidebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Huawei, telefonlarının kilit ekranlarında reklam göstermeye başladı
91 okunma
91 okunma

Huawei, telefonlarının kilit ekranlarında reklam göstermeye başladı

Onur Binay - 14 Haziran 2019

Bazı Huawei telefonlarının kilit ekranlarında Booking.com reklamı görünmeye başladı. Sosyal medyada çok sayıda insan, özellikle otel rezervasyon hizmeti Booking.com için…

Huawei: Yeni işletim sistemimiz yayınlanmak üzere
86 okunma
86 okunma

Huawei: Yeni işletim sistemimiz yayınlanmak üzere

Onur Binay - 14 Haziran 2019

Huawei Technologies’in halkla ilişkiler ve iletişimden sorumlu başkan yardımcısı Andrew Williamson, Çin’de milyonlarca cihaza sunulduğunu söylediği Hongmeng’in muhtemelen markalaştırılacağını söylemişti.…

Analistlere göre 2019 model iPhone’lar büyük yeniliklerle gelmeyecek
104 okunma
104 okunma

Analistlere göre 2019 model iPhone’lar büyük yeniliklerle gelmeyecek

Onur Binay - 14 Haziran 2019

2019'da gelecek iPhone modellerinin kamera sayısındaki artıştan başka, iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR ile ortaya konan formüle…

%d blogcu bunu beğendi: