NBA 2K19 nihayet satışa çıktı

12 Eylül 2018
1752 Görüntülenme

Basketbol severlere hitap eden serinin yeni oyunu NBA 2K19, yeni özellikleriyle bugün oyuncularla buluştu.

20. yılını kutlayan 2K serisi en iyi grafikler, oynanış ve Neigborhood konseptiyle oyunu tasarlayarak gerçek bir spor oyununun nasıl olması gerektiğini bizlere gösteriyor. Aynı zamanda NBA 2K19 gerçek basketbol kültürünü ve deneyimini oyunda başarılı bir şekilde sunuyor.

Visual Concepts’in Başkanı Greg Thomas 2K19 hakkında, “NBA 2K19, Visual Concepts ekibinin 20 yıllık yenilik ve gelişim sürecinin zirvesini temsil ediyor. Spor oyunlarının yıllar içerisinde gelişmesini en ön sıradan takip etmek heyecan vericiydi, takipçilerimizin oyunumuzu deneyimlemeleri için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

NBA 2K19, yenilenen dinamikleri ve yeni özellikleriyle beraber en kapsamlı basketbol simülasyonunu sunmayı vaadediyor. Ayrıca oyunun müziklerini de son dönemin popüler ismi Travis Scoot düzenliyor.

NBA 2K19’un yenilenmiş özellikleri neler?

Takeover ile Kontrolü Ele Geçir: Yeni Takeover özelliğiyle birlikte MyPLAYER’ınızın potansiyelini zorlayın. Daha önce sahada görmediğiniz özel hareketleri ve yetenekleri açın veya Team Takeover’ı aktif ederek takımınızın gücünü ortaya çıkarın.

Neighborhood’u Yönetin: Yenilenmiş Neighborgood’da tek bir günü bile kaçırmak istemeyeceksiniz. Under Armour Cages sahasına isminizi yazın, yeni gündüz ve gece geçişleriyle sabah akşam top sürün, Jordan Rec Center’a yürüyün ya da 3’e 3 sokak basketboluyla eski ekibinizi geri toplayın.

MyTEAM: İlk MyPLAYER kartınızı yaratın, LeBron, Kobe ve koleksiyonunuzdaki diğer oyuncularla birlikte rekabetçi modlarda oynayın.

Tamamen yeni MyCAREER: Neighborhood’dan uluslararası fenomen olmaya kadar uzanan bir hikaye. Orijinal kariyer hikaye modu tamamen yeni, Çin’den G-League’e, oradan da NBA’e uzanan sürükleyici hikayesiyle birlikte geri dönüyor. All-Star oyuncuları, popülariteye bağlı kontrat ve yeni takım kimyası elementleriyle birlikte parkeleri domine etmenize imkan sağlıyor.

Eğer 2K19’u incelemek ve PlayStation 4 platformu için satın almak isterseniz, OverGame üzerinden bu bağlantıya gidebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

AirPods 2 nihayet satışa sunuldu
38 okunma
38 okunma

AirPods 2 nihayet satışa sunuldu

Onur Binay - 20 Mart 2019

Apple’ın resmi sitesinde satışa sunulan AirPods 2, daha uzun pil ömrü, kablosuz şarj kılıfı ve ‘Hey Siri’ desteğiyle geliyor. İlk…

Dünyanın en büyük yapay adası için çalışmalar başladı
25 okunma
25 okunma

Dünyanın en büyük yapay adası için çalışmalar başladı

Onur Binay - 20 Mart 2019

Hong Kong hükümetinin açıklamasına göre 2025'te başlanacak projenin 2032'de tamamlanması hedefleniyor. New York'taki Central Park'tan üç kat daha büyük olacak…

Samsung Galaxy Fold çalışırken görüntülendi
29 okunma
29 okunma

Samsung Galaxy Fold çalışırken görüntülendi

Onur Binay - 20 Mart 2019

Phoneoftime adlı YouTube kanalı Galaxy Fold’u çalışır halde gözler önüne serdi. Videodaki cihazın perakende sürümü veya erken bir prototip olup olmadığı belli…

%d blogcu bunu beğendi: