Onlarca yeni ve merak uyandıran cihazın tanıtılacağı Mobil Dünya Kongresi’nin etkinlik programı ortaya çıktı. Peki Galaxy S9, S9+ ve daha fazlasının tanıtılacağı fuarda bizleri neler bekliyor?

Mobil Dünya Kongresi, bu yıl da üst seviye akıllı telefonlara ev sahipliği yapacak. MWC 2018’in en çok merak edilen cihazı tabii ki de Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+. Fakat fuarda bu ikili dışında göreceğimiz onlarca şey olacak.

Zaman daraldıkça MWC 2018 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Şimdi de Mobil Dünya Kongresi’nin etkinlik programı ortaya çıktı.

Samsung, Huawei, Nokia, Sony ve Asus’un yeni ürünlerini tanıtacağı etkinlik programları belli oldu. LG, HTC, Motorola ve Lenovo’nun ise hala belli değil. Bunların da önümüzdeki hafta programlarını netleştirmeleri bekleniyor.

İşte Galaxy S9, S9+ ve diğerlerinin açıklanacağı tarihler:

Huawei, 25 Şubat Pazar günü Türkiye saati ile 16:00’da sahne alacak. Firma, herhangi bir amiral gemisi tanıtmayacak. Ancak yeni orta seviye akıllı telefonlarını görebiliriz.

Nokia/HMD Global aynı gün saat 18:00’da gösteriyi devralacak ve yeni amiral gemisi Nokia 9’u tanıtacak. Nokia muhtemelen giriş seviye akıllı telefonu Nokia 1 ve 4G özellikli Nokia 3310’u da kullanıcılar sunacak.

Aynı gün akşam saatlerinde (20:00) Samsung, Galaxy S9 ve Galaxy S9+ tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Sony, 26 Şubat Pazartesi günü sabah 10:30’da tanıtıma başlayacak. Firma Xperia XZ2 ve Xperia XZ Pro’yu tanıtacak.

Asus, 27 Şubat Salı günü 21:30’da Zenfone 5 serisi akıllı telefonları ortaya çıkaracak.

Bizler de MWC 2018’i yerinden takip edip, sizlere aktaracağız.