Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın resmi fragmanı yayınlandı!

Çevrimiçi yayın platformu Netflix'in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız'ın resmi fragmanı yayınlandı ve yayın tarihi belli oldu.

15 Kasım 2018
499 Görüntülenme

Çağatay Ulusoy’un başrolünü oynadığı, yönetmenliğini Baskın ve Housewife filmlerinden tanıdığımız Can Evrenol’un üstlendiği Netflix’in ilk Türk yapımı dizisi Hakan: Muhafız‘dan (The Protector) resmi fragman geldi.

Bir kahramanlık öyküsü işleyen dizide sıradan bir hayatı olan Hakan, yaşadığı şehri korumakla yükümlü bir zümreye ait olduğunu öğrenir. Ölümsüzler çetesinin tehdidi altında olan İstanbul’u korumak Hakan’a düşmüştür. Şehri nasıl koruyacağını öğrenmek zorunda kalan Hakan, bu göreve hazırlıksız yakalandığı için görevi kabul etmez. Peki Hakan, Son Muhafız olarak kaderinin gerektirdiğini yerine getirebilecek midir?

Çekimleri başladığından beri Netflix’in özellikle Türk kullanıcıları tarafından heyecanla beklenen dizinin tüm bölümleri 14 Aralık’ta yayınlanacak.

Ayrıca dizinin kadrosunda Çağatay Ulusoy dışında Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Saygın Soysal, Ayça Ayşin Turan ve Burçin Terzioğlu yer alıyor.

Hakan: Muhafız dizisinin resmi fragmanı:

 

EDİTÖRÜN NOTU: Netflix yapımları büyük ilgiyle beklense dahi izleyici tarafından beğenilmeyince ilgisini hızla kaybediyor, bakalım Muhafız: Hakan Netflix, seyircileri tarafından  beğenilecek mi?

İlginizi çekebilir

Twitter’da şampiyon Galatasaray
16 okunma
16 okunma

Twitter’da şampiyon Galatasaray

Uğur Özdağlı - 10 Aralık 2018

2018 Türkiye verilerini paylaşan Twitter, Türkiye’de bu sene sporda nelerin gündem olduğu açıkladı. 2018 Süper Lig şampiyonu olarak spor gündemini…

Nükleer santral yüzme öğrendi
21 okunma
21 okunma

Nükleer santral yüzme öğrendi

Serhat Ayan - 10 Aralık 2018

Türkiye’de Akkuyu Nükleer Güç Santrali’ni inşa eden Rosatom, dünyanın ‘ilk ve tek yüzer nükleer güç santrali’ Akademik Lomonosov’un birinci reaktörünü…

Turkcell çok büyük bir gazete bayii oldu
78 okunma
78 okunma

Turkcell çok büyük bir gazete bayii oldu

Serhat Ayan - 8 Aralık 2018

Turkcell Dergilik, Kasım’da en çok okunan yerli-yabancı gazete ve dergileri kullanıcılarla buluşturdu. Okuma tutkunlarının en çok takip ettikleri dijital platform…

%d blogcu bunu beğendi: