12 yıldır sektörde oldukça başarılı işlere imza atan Monster, her yaz olduğu gibi bu yaz da oyun bilgisayarlarını oldukça cazip fiyatlara sunuyor. Monster’ın fiyat/performans konusunda oldukça başarılı olan oyun canavarı bilgisayarları karne ya da bayram hediyesi için uygun bir alternatif olarak ön plana çıkıyor.

Monster bilgisiyarları kullanıcılara ne sunuyor: Intel Core i5 ya da i7 serisi işlemcilerinden gücünü alan cihazlar, oyun tarafındaki gereksinimlerin karşılanması amacıyla da NVIDIA GTX 10 serisi yüksek performanslı grafik kartlarına yer veriyor. Bellek ve depolama tarafında da oldukça yüksek performanslı RAM’lere ve SSD’lere yer verilen bilgisayarlarda; yüksek performansının yanı sıra renkli aydınlatmalı klavyeler ile şık tasarım, Full HD Mat LED ekranlar ile ekranın parlaması gibi sorunların olmadığı oyun deneyimi, USB 3.0 ve USB Type-C ile hızlı bir şekilde veri aktarım hızı, HDMI ve Mini DisplayPort bağlantıları ile de sorunsuz görüntü aktarımı sunuluyor.

Monster’ın halen devam etmekte olan yaz kampanyasının ne zaman biteceği henüz bilinmiyor. 3299 TL’den başlayan oyun bilgisayarlarına göz atmak için buraya tıklayın.

Paylaş