Bildiğiniz gibi birçok Çinli akıllı telefon üreticisi, dünya devi teknoloji şirketlerine rakip olarak sunduğu güçlü özelliklere sahip ancak uygun fiyatlı modelleriyle son yıllarda piyasada fazlasıyla ses getiriyorlar. Bu üreticilerden biri olan Meizu da üst seviye telefonlara rakip olarak Meizu Pro ailesini çıkarıyor.

Meizu geçtiğimiz Meizu Pro 6 modeliyle fazlasıyla beğeni toplamış ve birçok ülkede yüksek satış rakamlarına erişmişti. Bu yıl ise Meizu Pro 7 modeliyle akıllı telefon devlerinin karşısına çıkacak Meizu’nun yeni telefonuna dair ilk bilgiler geldi.

Ortaya çıkan bilgilere göre Meizu Pro 7, hem önünde hem de arkasında dokunmatik bir ekranla gelecek. Cihazın ön ekranı klasik akıllı telefon ekranıyken arka kısmında daha önce Yotaphone’da gördüğümüz elektronik mürekkep teknolojisi kullanılan küçük bir ekrana yer verilecek. Bu ekran hem dokunmatik olarak kontrol edilebilecek hem de bataryaya neredeyse etki etmeyecek.

Çift arka kameralı ve çift ekranlı Meizu Pro 7’nin önümüzdeki günlerde Çin’in Şangay kentinde düzenlenecek olan MWC 2017 (Shangai) etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here