Özellikle son dönemde çıkardığı telefonlarda yeni teknolojilere yer vermesiyle dikkat çeken Meizu’nun tanıtmaya hazırlandığı yeni orta seviye telefonu M6’nın ne zaman tanıtılacağı belli oldu.

Meizu’nun resmi Twitter hesabından paylaşılan bir afişe göre Meizu yeni telefonu M6’yı 20 Eylül tarihinde düzenleyeceği bir etkinlikle birlikte tanıtacak. Meizu M6’nın tanıtılacağı açık bir şekilde belirtilen afişte Meizu M6 dışında hiçbir ürünün belirtilmemesi 20 Eylül’de düzenlenecek etkinlikte Meizu M6 dışında herhangi bir ürünün tanıtılması ihtimalini biraz daha düşürüyor. Tabi yine de bu konu hakkında etkinlikten önce kesin birşey söylememiz mümkün değil.

Meizu M6’nın şimdiye kadar ortaya çıkan özellikleri

Ortaya çıkan bilgiler doğruysa Meizu M6, gücünü MediaTek’in MT6750 işlemcisinden alırken 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafızaya sahip olacak. 5.2 inç boyutunda HD ekrana sahip olması beklenen telefonun kutusundan Android Nougat işletim sistemi ve Flyme 6 kullanıcı arayüzüyle çıkacak. Şimdilik ortaya çıkan bilgiler bu kadar. Fiyatla ilgili de bir bilgi bulunmuyor.

*Öne çıkan görseldeki ürün Meizu M6 Note’dur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here