Yeni MacBook Air 2018 ve iPad 2018 27 Mart’ta tanıtılabilir

17 Mart 2018
840 Görüntülenme

Hatırlayacağınız üzere bir süredir paylaşılan sızıntılar, Apple’ın bu yıl içinde uzun süredir yenilenmeyen MacBook Air modelini yenileyerek MacBook Air 2018 modelini ve uygun fiyatlı yeni iPad 2018 modelini tanıtacağını işaret ediyordu. Şimdi ise Apple, sürpriz bir duyuruyla 27 Mart 2018 tarihinde bir basın toplantısı düzenleyeceğini açıkladı.

Yeni etkinliğini “Öğretmenler ve öğrenciler için yaratıcı yeni fikirler” sloganıyla açıklayan şirket elbette etkinliğin detaylarına ilişkin bilgiler paylaşmıyor. Chicago’daki Lane Tech College Prep High School’da gerçekleşecek olan etkinlikle Apple’ın özellikle öğrenci ve öğretmenlere yönelik uygun fiyatlı yeni ürünlerini tanıtması bekleniyor.

Bloomberg teknoloji editörü Mark Gurman aracılığıyla ortaya çıkan davetiye

MacBook Air 2018 ile birlikte sürpriz duyurular da olabilir

Tahminlere göre yeni MacBook Air 2018 ve iPad 2018 modellerinin yanı sıra Apple, Apple Pencil için yaptığı gelişmelere de bu etkinlikte değinecek. Özellikle davetiyedeki Apple logosunun kalemle baskıya duyarlı bir şekilde çizilmiş olması 2. nesil Apple Pencil’ın tanıtılma ihtimalini de güçlendiriyor.

Aynı zamanda etkinlik sadece cihaz değil yazılım odaklı da olacak. Apple’ın öğrenci ve öğretmenlerin işini kolaylaştıran yazılımları bu etkinlikte tanıtılacak.

27 Mart tarihinde gerçekleşecek Apple etkinliğinden tüm gelişmelere Tekno Safari‘den ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Günlük temassız ödeme adedi 1 milyona ulaştı
24 okunma
24 okunma

Günlük temassız ödeme adedi 1 milyona ulaştı

Onur Binay - 18 Mart 2019

BKM, şubat ayı kartlı ödeme verilerine ilişkin açıklamada bulundu. Buna göre kolay, hızlı ve güvenli ödeme imkânı sağlayan temassız teknolojisi…

Google oyun sektörüne girmeye hazırlanıyor
25 okunma
25 okunma

Google oyun sektörüne girmeye hazırlanıyor

Onur Binay - 18 Mart 2019

Newsweek dergisinin haberine göre Google, bulut tabanlı ve Netflixe benzeyen  bir sistem ile sektörün tüm yapısını değiştirmeyi hedefliyor. Google’ın yeni sisteminde…

Apple yeni iPad Air ve iPad mini’yi duyurdu
31 okunma
31 okunma

Apple yeni iPad Air ve iPad mini’yi duyurdu

Onur Binay - 18 Mart 2019

iPad Air, daha ince tasarıma, 10.5 inç ekrana ve Apple A12 Bionic yonga sete sahip.  Ekran, 2224 x 1688 piksel…

%d blogcu bunu beğendi: