League of Legends ve e-spor tutkunlarının heyecanla beklediği Türkiye’nin en büyük e-spor organizasyonu League of Legends Türkiye Büyük Finali 2017’nin düzenleneceği ve biletlerin satışa sunulacağı tarih duyuruldu.

Açıklanan bilgilere göre henüz kimlerin mücadele edeceğine dair bir bilgi olmayan League of Legends Türkiye Büyük Finali 2017, 19 Ağustos 2017 tarihinde gerçekleşecek. Her zaman olduğu gibi bu yıl da Ülker Sports Arena’da yapılacak olan etkinliğin biletleri 19 Temmuz 2017 saat 12:30’da satışa çıkacak.

Ligin bu yılki favori takımı hangisi?

Bu yıl League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde mücadele eden ve TBF 2017’nin de favorilerinden olarak görülen üç takım var. Şu anda ortaya çıkan fikstür Oyunfor.CREW, 1907 Fenerbahçe E-Spor ve BAU SuperMassive E-Sports’un ligin favorisi olduğunu işaret ediyor.

Finale hangi takımların çıkacağını öğrenmemize henüz zaman var ancak eğer TBF 2017 için bilet bulmak istiyorsanız, finale çıkacak takımları öğrenmeden biletler satışa çıkar çıkmaz tükenmeden biletinizi almanız gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here