Logitech G, hafif ve ergonomik tasarımıyla yüksek ses performansı sağlayan gelişmiş oyun kulaklıları G433 ve G233’ü tanıttı. Gelişmiş oyun teknolojisine ve modaya uygun tasarımı ile dikkat çeken yeni kulaklılar Pro-G ses sürücüleriyle birlikte geliyor.

Kulaklığın tanımında  “Benim gibi çok oyun oynuyorsanız, iyi bir kulaklığa sahip olmanın kritik önemde olduğunu biliyorsunuzdur.” diyen Logitech G Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Ujesh Desai, “Eğer oyun oynamak kadar müziği de seviyorsanız, iyi bir kulaklık seçmeniz gerekir.  G433 ve G233 kulaklıklarıyla, müzik ve oyun dünyasının en iyisine sahip olma şansınız var. Bu kulaklıklar güzel tasarımıyla, sadece oyun oturumlarında veya evinizde değil, dışarıda da keyifle kullanabileceğiniz bir aksesuvar olacak.’’ diye ekliyor.

 

Ayrıca Logitech G433’de orijinaline yakın ses kalitesi için DTS Headphone:X® 7.1 sistemini kullanıyor. Bu teknolojiyle oyunun içindeki çevresel sesleri ve oyuncuların asıl isteği olan uzaktaki sesleri (yaklaşan düşman sesleri) de duymak mümkün oluyor.

 

G433 ve G233 oyun kulaklıkları; Haziran 2017 itibarıyla 129 € ve G233 89,99 € tavsiye edilen satış fiyatıyla piyasaya sunulması bekleniyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here