Logitech G, oyuncular için yeni kulaklık serisini duyurdu

5 Şubat 2019
288 Görüntülenme

Logitech G, oyunlarda etkileyici bir ses deneyimi sunmak için tasarladığı yüksek teknolojiye sahip yeni kulaklık serisini duyurdu. Kullanıcılar, Logitech G’nin her seviyedeki oyuncular için tasarladığı yeni kulaklık serisinin üyeleri arasından oyunları ve bütçelerine en uygun modeli kolayca seçebiliyor.

Logitech G935 7.1 LIGHTSYNC kablosuz oyun kulaklığı, bilgisayarlarında en üst düzey kulaklık kullanmak isteyen oyuncular için üstün ses ve mükemmel bir RGB aydınlatması sunuyor. Derin bas ve yüksek düzeyde sinematik ses için dairesel bir ses profili sağlayan, kaliteli ses için hibrit ağ malzemesinden üretilen Logitech G935, yeni kulaklık ailesinde Logitech G’nin özel Pro-G 50mm ses sürücüsünü kullanan ilk ürün olmasıyla göze çarpıyor. Logitech G’nin oyun, video ve müzik de dahil olmak üzere herhangi bir ses içeriğine senkronize olabilen, dinamik ve özelleştirilebilir aydınlatma teknolojisi LIGHTSYNC teknolojisini destekleyen G935, sesin 3 boyutlu ortamını simüle eden inanılmaz bir teknoloji olan DTS Headphone:X 2.0 surround ses teknolojisini destekliyor.

PC, konsol ve mobil cihazlarla uyumlu olan Logitech G935, 12 saatlik pil ömrü, gelişmiş 6mm mikrofon teknolojisi ve arttırılmış kablosuz performans sunuyor. Logitech G HUB kullanarak deneyimlerini özelleştirebilen oyuncular, özel ses profilleri oluşturabiliyor ve yerleşik G tuşları atayabiliyor. G935, tüm bu yenilikleri yüksek kaliteli deri kulaklıklar, yenilenmiş bir mikrofon ve kulak üstü ses kontrolü gibi oyuncuların sevdiği bir tasarımda topluyor. Kulaklığın kablolu versiyonu G635 ise, farklı bir deneyim yaşamak isteyen oyunculara hitap ediyor.

En iyi Battle Royale kulaklıklarından G432 ve G332

Logitech G, Battle Royale saflarına katılan oyuncular için yeni G432 ve G332 kulaklıklarını oyuncularla buluşturuyor. Bu kulaklıklar, her oyuncuya bütçesini sarsmadan yüksek ses kalitesi ve birinci sınıf konfor sunuyor. G432 7.1 surround oyun kulaklığı, inanılmaz bir ses deneyimi için 50 mm sürücülere sahip olmasıyla dikkat çekiyor. DTS Headphone:X 2.0 surround ses ile kullanıcıyı oyuna çeken bir ses sağlayan kulaklık, dönen deri kulak pedleri, susturulabilir büyük 6 mm mikrofonu ve kullanışlı çoklu platform desteği sunuyor.

Kulaklık setini tamamlayan Logitech G332 stereo oyun kulaklığı ise ürün grubundaki tüm kulaklıklarla aynı konfor ve kaliteyi sunarken, ilk kez oyun kulaklığı satın almak isteyen kullanıcılar için mükemmel bir seçenek olarak göze çarpıyor. Serideki tüm kulaklıklar Logitech’in G HUB kullanılarak özelleştirilebiliyor. Ekipmanlardan en iyi şekilde yararlanılmasına yardımcı olmak için yeni bir gelişmiş oyun yazılımı arayüzü olan Logitech G HUB ile oyuncular donanımlarını her oyun için ayrı ayrı hızla kişiselleştirebiliyor ve profillerini paylaşabiliyor.

Oyuncuların bilgisayar ekipmanlarında hak ettikleri üstün ses kalitesini ve konforu yaşamalarını istediklerini belirten Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar, “Harika oyun deneyimi sunmanın her zaman yeni yollarını araştırıyoruz ve bu yeni kulaklıklarla oyunculara sunduğumuz yeni şey de bu.” dedi.

İlginizi çekebilir

Huawei, cihazlarının Google uygulamalarını çalıştırmaması durumunda para iadesi yapıyor
62 okunma
62 okunma

Huawei, cihazlarının Google uygulamalarını çalıştırmaması durumunda para iadesi yapıyor

Onur Binay - 19 Haziran 2019

Huawei, müşterilerini korumak adına son dönemde cazip fırsatlar sunuyor. Şirket Çin dışında da zorlaşan yeni müşteriler kazanmaya çalışıyor. Çin'de, şirket…

Steam yaz indirimi tarihleri belli oldu
55 okunma
55 okunma

Steam yaz indirimi tarihleri belli oldu

Onur Binay - 19 Haziran 2019

Twitter'da Steam Database kullanıcı adıyla yapılan bir duyuruda, Steam yaz indirimlerinin 25 Haziran 2019 tarihinde başlayacağı ve iki hafta süreceği…

Pokemon GO eski Android telefonlardan desteğini çekiyor
58 okunma
58 okunma

Pokemon GO eski Android telefonlardan desteğini çekiyor

Onur Binay - 19 Haziran 2019

Bu kararın arkasında geçerli hiçbir sebep yok. Bu yüzden sadece takımın önümüzdeki günlerde yayınlamayı planladığı sayısız güncelleme olduğunu tahmin edebiliriz.…

%d blogcu bunu beğendi: