Daha önce ortaya çıkan sızıntılarla birlikte ön panelinin Samsung Galaxy S8’e fazlasıyla benzeyeceğini gördüğümüz LG’nin yeni üst seviye telefonu LG V30 hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor.

LG V30’un tanıtımı için yapılan çekimler esnasında elde edildiği iddia edilen görüntüler HitRecord sitesi üzerinden paylaşıldı.

Paylaşılan sızıntılara göz attığımızda LG V30 modelinin tasarım detaylarının Samsung Galaxy S8 ile LG G6 modelinin harmanlanmış hali olduğunu görüyoruz.

LG V30’un hem ön hem de arka kısmında tıpkı Galaxy S8 modelinde olduğu gibi köşeleri yuvarlatılmış kavisli cam tasarıma yer veriliyor. Telefonun ön yüzünde ise yine fazlasıyla Galaxy S8’i andırırken Galaxy S8’e kıyasla daha az kavisli bir yapıya sahip.

LG G2 modelinden bu yana akıllı telefon pazarında şansı pek de yaver gitmeyen LG, yeni V30 modeliyle tekrar akıllı telefon pazarında ses getirmeyi deneyecek. Rakiplerine benzerliği her ne kadar LG için dezavantaj gibi görünse de her yıl yeni bir inovasyon gerçekleştiren LG, bu yıl gelirini arttırmak ve işleri tekrar yoluna sokmak için bu kararlılığından şimdilik vazgeçmiş gibi.

Yeni LG V30, 1 Eylül 2017 tarihinde IFA 2017 fuarı kapsamında Berlin’de düzenlenecek basın etkinliğiyle birlikte duyurulacak.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here