31 Ağustos’ta tanıtılacak olan LG’nin ikinci amiral gemisi V30’un konsept videosu paylaşıldı. Paylaşılan videodaki tasarım V30’un muhtemel tasarımı olabileceği düşünülmekte.
Orta segmentte Q6 ve Q8’i tanıtan LG, G6’dan sonra yıl içindeki ikinci amiral gemisi V30‘u tanıtmaya hazırlanıyor. Tasarımı kesinleşen V30’un, Concept Creator‘ın paylaştığı videoyla birlikte V30’un tasarımını az çok tahmin etme fırsatı sunuyor. Paylaşılan video ile birlikte son zamanlarda paylaşılan fotoğraflar arasında büyük benzerlikler var.


Videoya baktığımızda V serisinde bulunan ancak V30’da bulunmayan ikinci ekranı gözlerimiz aramakta. G6’da tercih ettiği sadece metalden oluşan tasarımı ve 18:9 ekran oranını V30’da da tercih edecek gibi görünüyor. Arka tasarıma baktığımızda ise parmak izi sensörü, çift kamera, led flaş ve LG ile özdeşleşen lazer otofokusa yer verilmiş. Kulaklık girişine ve USB Type-C bulunan cihaz, 31 Ağustos‘ta Berlin‘de tanıtılacak. Diğer V serisi cihazlar sıyıran farkı ise Avrupa’da satışa çıkması olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here