Geçtiğimiz şubat ayında LG G6 modeliyle üst seviye telefon pazarında tüketicilerin karşısına çıkan LG, şimdi de yayınladığı bir videoyla birlikte LG G6+ modelini duyurdu. LG G6+, ne yazık ki LG G6’ya kıyasla beklenen geliştirmeleri içermiyor.

Öncelikle ortaya çıkan sızıntılar LG G6+ modelinin Snapdragon 821 yerine Snapdragon 835 ile çalışacağını gösteriyordu ancak LG tarafından paylaşılan videoda ve yabancı internet sitelerinde telefonun hangi işlemciye sahip olduğu belirtilmemiş. Aslında bu da LG G6+’ın hala Snapdragon 821 platformundan gücünü aldığını gösteriyor.

Öte yandan telefona ‘Terra Altın’ isimli yeni renk seçeneği eklenirken telefonun dahili hafızası 128GB’a, belleği ise 6GB’a yükseltiliyor. Bunların dışında LG G6+ yine LG G6’daki IP68 Suya ve Toza Karşı Dayanıklılık sertifikasıyla birlikte 1.5 metre suyun altında 30 dakikaya kadar dayanabiliyor.

LG G6+ için henüz bir fiyat ve çıkış tarihi de açıklanmış değil. Telefonla ilgili diğer detayları muhtemelen önümüzdeki aylarda öğreneceğiz.

LG G6+’ın yayınlanan ilk tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here