LOS ANGELES, CA - JULY 17: Chris Tucker and Destin Tucker pose for a photo with the SKYJET, a collaboration by Lexus and EuropaCorp at the World Premiere of Valerian and The City of a Thousand Planets at the TCL Chinese Theatre on July 17, 2017 in Los Angeles, California. (Photo by Joe Scarnici/Getty Images for Lexus International) *** Local Caption *** Chris Tucker;Destin Tucker

Sadece üst seviye otomobiller üretmesiyle tanıdığımız lüks otomobil üreticisi Lexus, Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu filminin galasına film için tasarladığı SKYJET uzay aracıyla katılarak davetlilere güzel bir sürpriz yaptı.

Hollywood’taki Grauman’ın Çin Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen galaya çok sayıda ünlü isim katılırken filme damgasını vuran uzay aracı SKYJET de filmin başrolleri Cara Delevingne ve Dane DeHaan’ın yanında kırmızı halıda yer aldı. Davetliler, SKYJET’e yoğun ilgi gösterdi. Öyle ki Rihanna gibi birçok ünlü SKYJET ile fotoğraf çektirmekten kaçınmadı.

Lexus tasarımcıları tarafından tasarlanan ve Lexus’un bugüne dek sergilediği tasarım anlayışı baz alınarak yapılan SKYJET, 28.yüzyılda araçların nasıl olacağını simgeliyor. SKYJET bununla birlikte yapay zeka ve hidrojen yakıtı teknolojileirni de barındırıyor.

Bir kitaptan uyarlanan Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu filmi 27 Temmuz 2017’de Türkiye’de seyirciyle buluşacak.