https://ihowtomake.com https://ihowtocheck.com https://ihowtodownload.com https://mybkexperiencex.com https://mycfavisites.com https://ihowtocreate.com https://arbysfeedbacksurvey.com https://ijacklistens.com https://talkasurvey.com https://lowessurveyz.com https://ihowtoinstall.com

 Lenovo, ThinkPad serisinin yeni üyelerini duyurdu

Yeni ThinkPad T ve X modelleri, son kullanıcıların en iyi güvenli dizüstü bilgisayar deneyimi beklentilerini karşılayacak pek çok özellikle donatıldı.

Lenovo, 2019 yılı için mühendisliği temelden ele alarak “Akıllı Bağlantı” prensiplerini benimsedi. Bu bağlamda şirket, kullanıcı deneyimini tüm yönleriyle analiz ederek, değer katan yeniliklere odaklandı.

Lenovo, tüm ThinkPad modellerinde yüksek performanslı Wi-Fi ve opsiyonel LTE-A global WWAN özelliği sunuyor. ThinkPad T490 ise CAT16-LTE-A desteğiyle dolaşım halinde bağlanabilirliği bir üst seviyeye çıkartıyor ve 4×4 UltraConnect anten konfigürasyonuyla Gigabit seviyelerinde hız ve maksimum sinyal gücü sağlıyor.

ThinkShield, Match-on-Chip parmak izi okuyucu, biyometrik görüntünün çip dışına çıkmasına izin vermeyerek parmak izi bilgilerini koruyor ve bu sayede kullanıcı girişi ve çevrimiçi işlemlerde daha güvenli kimlik doğrulama sunuyor. Fiziksel bir kamera kapağı olan ve hem RGB hem de IR web kamerası üzerinde yer alan ThinkShutter, kullanıcıları web kameralarının kontrolünü ele geçirmeye çalışacak bilgisayar korsanlarından koruyor. ThinkPad PrivacyGuard bir tuşla ekranı gizliyor.

VOIP konferans deneyimi, çoğu kez düşük ses kalitesi, konuşmalarda ses karışması ve dikkat dağıtıcı arka plan sesleri gibi sorunlar yüzünden sekteye uğrar. Lenovo ise ThinkPad T ve X serilerine ilk kez eklediği çift uzak alan mikrofon sayesinde özellikle katılımcı sayısının yüksek olduğu durumlarda ve gürültülü ortamlarda VOIP konferans performansını artırırken, Dolby AudioTM sayesinde ses kalitesini büyük oranda iyileştiriyor.

AMD işlemcili Lenovo 14w ve 14e Chromebook bilgisayarlar ise bir mağazada veya fabrikada gündelik çalışma koşullarının yarattığı yıpranma ve aşınmalara dayanacak şekilde geliştirildi.

Hareket halindeki çalışanlar için ThinkVision M14 monitör

Yeni ThinkVision M14 monitör, hareket halindeyken bile ekran alanını artıran, taşınabilir basit bir ekran çözümü sunarak, kullanıcıların çalışma arkadaşları ve müşterileriyle içerik paylaşmasını kolaylaştırıyor. Fişe takılı olarak çalışırken, ekran üzerindeki iki USB-C bağlantı noktası dizüstü bilgisayarı şarj etmek veya bir ekran daha bağlamak için kullanılabiliyor. 14 inçlik FHD ultra ince ekran (4,6mm), 300 nit parlaklık ile canlı görüntü sunarken, izleme rahatlığı için yüksekliği ayarlanabilen bir taban barındırıyor. Yalnızca 595 gramlık ağırlığıyla ThinkVision M14, hafif seyahat edenler için ideal bir çözüm.

Paylaş