Riot Games, 19 Ağustos 2017 Cumartesi günü İstanbul Ülker Sports Arena’da oynanacak olan League of Legends Türkiye Büyük Finali 2017 için ilk parti biletleri geçtiğimiz haftalarda satışa sunmuştu ve biletler yoğun ilgi üzerine hızlı bir şekilde tükenmişti. Şimdi ise Riot Games, ikinci parti biletleri bugün itibariyle satışa sundu.

İzleyicilerin sahayı göreceği açıya göre değişiklik gösteren biletlerin fiyatları geçtiğimiz partide de olduğu gibi birinci kategori için 40TL, ikinci kategori için 30TL olarak belirlenmiş durumda. Biletler tükenmeden hızlı davranan e-spor tutkunları, Türkiye Büyük Finali’ni yerinde izleme şansına sahip olacak.

Öte yandan biletlerin tamamı neredeyse tükenmiş olmasına rağmen Türkiye Büyük Finali 2017’de hangi takımların mücadele edeceği bilinmiyor. TBF 2017’de boy gösterecek olan takımlar çeyrek final ve yarı final karşılaşmalarının oynanmasıyla ortaya çıkacak. Şu anda Team Aurora, 1907 Fenerbahçe, BAU SuperMassive ve Oyunfor.CREW takımları Türkiye Büyük Finali’nde sahne almak için mücadele ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here