League of Legends TBF 2017’de 1907 Fenerbahçe ve BAU SuperMassive Karşılaşacak

19 Ağustos 2017 tarihinde Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek League of Legends Türkiye Büyük Finali 2017’nin iki finalisti belli oldu. Bugün oynanan BAU SuperMassive – Team Aurora karşılaşmasında SuperMassive galip gelmeyi başararak adını 1907 Fenerbahçe’nin yanına yazdırmayı başardı.

Türkiye Büyük Finali’nde Türkiye’de e-spor dünyasının iki dost takımı olarak bilinen BAU SuperMassive ve 1907 Fenerbahçe karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı on binlerce e-spor tutkunu Ülker Sports Arena’da canlı takip ederken mücadele aynı zamanda dijital platformlarda Twitch ve YouTube üzerinden, karasal yayında ise beIN Sports’ta canlı yayınlanacak.

1907 Fenerbahçe E-spor’un temelleri SuperMassive’e dayanıyor

Hakan Baş’ın kurucusu olduğu BAU SuperMassive’in genç oyuncuları yetiştirmek için oluşturduğu takımı SuperMassive TNG geçtiğimiz yıl Şampiyonluk Ligi’ne çıkmayı başarmıştı. Kulüp, Şampiyonluk Ligi henüz başlamadan 1907 Fenerbahçe adını alarak Sina Afra başkanlığında e-spor dünyasına giriş yapmıştı. Şimdi ise Türkiye’de e-sporun yıldızlar karması olarak bilinen BAU SuperMassive, kendi bünyesinden çıkarak büyük başarılar elde eden 1907 Fenerbahçe ile karşılaşacak.

Yorumlar

yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here