Bildiğiniz gibi Apple, tanıttığı ilk iPhone ile birlikte telefon dünyasında adeta bir devrim yapan hatta günümüzdeki akıllı telefonlara yön veren şirket olarak biliniyor. Bugün Apple’ın bazı rakipleri iPhone’ların önüne geçebilecek başarılı telefonlar duyursalar da tanıtılan ilk iPhone’un ne kadar değerli bir cihaz olduğunu hepimiz biliyoruz.

Elbette ilk iPhone teknolojinin gidişatına yön veren cihazlardan bir tanesi olmasıyla birlikte büyük bir değer taşıyor. Peki dünya teknolojisini değiştiren bu telefondan daha kutusu hiç açılmamış, 10 yıldır pırıl pırıl saklanan bir tane edinmek ister misiniz?

İsteseniz de muhtemelen dünyada oldukça sayılı sayıda bugüne kadar kutusu açılmadan saklanmış iPhone 2G bulunuyor. Hal böyle olunca da bu telefonlar için istenen fiyatla yüzlerce kutusu açılmamış iPhone 7 Plus satın alabiliyorsunuz.

E-Bay üzerinden başlatılan satışta discountsdepot isimli satıcı, iki adet kutusu hiç açılmamış bir camda muhafaza edilen iPhone 2G modelini satıyor. Satıcının ambalajına dokunulmamış ilk iPhone için istediği fiyat ise 19 bin 500 dolar.

Şimdilik biri satılan sıfır kutu iPhone 2G’den bir adet daha stoklarda mevcut. E-Bay bu ürünü Türkiye’ye kargolamıyor ancak ABD’de ya da ürünün kargolanabildiği diğer ülkelerde yaşıyorsanız ve kutusu açılmamış bir iPhone’a 19 bin 500 dolar vermek istiyorsanız, bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Tabii siz haberin bu paragrafına gelene kadar kalan son cihaz çoktan sahibine ulaşmış olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here