Kutusu Açılmamış İlk iPhone Yaklaşık 20 Bin TL’ye Satışa Çıktı

28 Haziran 2017
25 Görüntülenme

Bildiğiniz gibi Apple, tanıttığı ilk iPhone ile birlikte telefon dünyasında adeta bir devrim yapan hatta günümüzdeki akıllı telefonlara yön veren şirket olarak biliniyor. Bugün Apple’ın bazı rakipleri iPhone’ların önüne geçebilecek başarılı telefonlar duyursalar da tanıtılan ilk iPhone’un ne kadar değerli bir cihaz olduğunu hepimiz biliyoruz.

Elbette ilk iPhone teknolojinin gidişatına yön veren cihazlardan bir tanesi olmasıyla birlikte büyük bir değer taşıyor. Peki dünya teknolojisini değiştiren bu telefondan daha kutusu hiç açılmamış, 10 yıldır pırıl pırıl saklanan bir tane edinmek ister misiniz?

İsteseniz de muhtemelen dünyada oldukça sayılı sayıda bugüne kadar kutusu açılmadan saklanmış iPhone 2G bulunuyor. Hal böyle olunca da bu telefonlar için istenen fiyatla yüzlerce kutusu açılmamış iPhone 7 Plus satın alabiliyorsunuz.

E-Bay üzerinden başlatılan satışta discountsdepot isimli satıcı, iki adet kutusu hiç açılmamış bir camda muhafaza edilen iPhone 2G modelini satıyor. Satıcının ambalajına dokunulmamış ilk iPhone için istediği fiyat ise 19 bin 500 dolar.

Şimdilik biri satılan sıfır kutu iPhone 2G’den bir adet daha stoklarda mevcut. E-Bay bu ürünü Türkiye’ye kargolamıyor ancak ABD’de ya da ürünün kargolanabildiği diğer ülkelerde yaşıyorsanız ve kutusu açılmamış bir iPhone’a 19 bin 500 dolar vermek istiyorsanız, bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Tabii siz haberin bu paragrafına gelene kadar kalan son cihaz çoktan sahibine ulaşmış olabilir.

İlginizi çekebilir

Huawei, P20 Pro ile çektiği 23 Nisan klibinde Barış Manço’yu anıyor
Sektörel
15 okunma
Sektörel
15 okunma

Huawei, P20 Pro ile çektiği 23 Nisan klibinde Barış Manço’yu anıyor

Mert Yamak - 22 Nisan 2018

Teknoloji dünyasının önde gelen şirketleri, Mustafa Kemal Atatürk'ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'mızı…

Flickr geri mi dönüyor?
Yazılım ve Uygulamalar
25 okunma
Yazılım ve Uygulamalar
25 okunma

Flickr geri mi dönüyor?

Mert Yamak - 22 Nisan 2018

Fotoğraf paylaşım sitesi SmugMug, Flickr’ı Yahoo’dan satın aldı. Flickr, bu satın almanın ardından tekrar eskisi gibi en beğenilen bir uygulama…

Apple, bazı MacBook’ların bataryalarını ücretsiz değiştirecek
Donanım
73 okunma
Donanım
73 okunma

Apple, bazı MacBook’ların bataryalarını ücretsiz değiştirecek

Haber Merkezi - 21 Nisan 2018

Apple, bazı MacBook Pro’larda batarya sorun keşfettiklerini açıkladı. Cupertinolu şirket, sorunun meydana geldiği bilgisayarlardaki bataryaları ücretsiz olarak değiştirecek. Apple, sınırlı…

Yorum yap