Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri için kırmızı renk seçeneğini ekleyeceği ile alakalı söylentiler dönmeye başlandı.

Apple önümüzdeki aylar içinde yeni bir etkinlik düzenleyecek. Her sene olduğu gibi Mart ayında yaptığı özel etkinliklerde yeni iPad modelleri görücüye çıkıyor. 9to5mac‘in haberine göre, Mac Otakara tarafından yayınlanan bir raporda Apple’ın yeni nesil iPad modelinin tanıtılacağı etkinliğin içinde bazı sürprizler olabilir.

Söylentilere göre iPad etkinliğinde, 16 GB, 64 GB haricinde 128 GB’lık depolama kapasitesinde olan iPhone SE modeli ekleneceği gibi, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri için de Apple’ın hala sürdürdüğü Product RED isimli bağış hareketi ile kırmızı renk seçeneği geleceği söyleniyor.

Aynı zamanda yayınlanan rapora göre yeni tanıtılacak iPad modelinin 10.5-inçlik bir model olabileceği de söylenenler arasında.

Tabiki bunlar sadece Mac Otakara tarafından rapor edilen bir bilgi olduğunu da belirtelim.

(PRODUCT)RED nedir?

Apple’dan satın aldığınız her (PRODUCT)RED için The Global Fund’a bağış yapılıyor. The Global Fund bu paranın tümünü HIV/AIDS programlarını finanse etmek için harcıyor.

Paylaş