Kapat

Kafalar, 2 Milyon Aboneye Özel Yeni YouTube Kanallarını Hediye Ediyor

Anasayfa HABER Kafalar, 2 Milyon Aboneye Özel Yeni YouTube Kanallarını Hediye Ediyor

Türkiye’nin en çok izlenen YouTube kanallarından biri olan Kafalar’ın üç üyesi Atakan Özyürt, Fatih Yasin ve Bilal Hancı 2 milyon aboneye özel yeni bir video yayınladı. Yayınladıkları yeni videolarında takipçilerine güzel bir sürpriz yapan üçlü, kurdukları yeni bir YouTube kanalını takipçilerine hediye ediyor.

Videoda belirttiklerine göre Kafalar kanalının üyeleri, kanalı bugünlere getirirken zorluk çekmiş ve hem Vine hem de YouTube’da kendi dönemlerinde tanınmaları için yeterince destek bulamamışlar. Şimdi ise Kafalar, kendi takipçilerine iyi bir YouTuber olabilmeleri için büyük bir fırsat sunuyor.

Videoda açıklanan bilgilere göre Kafalar, yeni bir YouTube kanalı kurdu ve tamamen boş olan bu kanala sizin abone olmanızı istiyor. Bu kanal belli bir abone sayısına ulaşana kadar Kafalar’a neden bu kanala istediğinizi söylüyorsunuz ve ekip parlak bulduğu fikirleri değerlendirerek sizinle yüzyüze bir görüşme yapıyor. Sonucunda bir kişi, binlerce abonesi olan bu kanalın sahibi oluyor.

Aynı zamanda Kafalar’ın sunduğu fırsat sadece bununla sınırlı değil. Belirtilene göre Kafalar, bu kanala sahip olan kişiyi de kendi üye oldukları YouTube partnerlik şirketinin çatısı altında barındıracak ve kanalın ilk videosunu sizinle birlikte çekecek.

Kafalar’ın konuyla ilgili yayınladığı videoyu hemen aşağıdan izleyebilir ve daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz:

Yorumlar

yorum

“Kafalar, 2 Milyon Aboneye Özel Yeni YouTube Kanallarını Hediye Ediyor” üzerine 1 yorum

  1. Alperen Bozkurt says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir