Türkiye’nin en çok izlenen YouTube kanallarından biri olan Kafalar’ın üç üyesi Atakan Özyürt, Fatih Yasin ve Bilal Hancı 2 milyon aboneye özel yeni bir video yayınladı. Yayınladıkları yeni videolarında takipçilerine güzel bir sürpriz yapan üçlü, kurdukları yeni bir YouTube kanalını takipçilerine hediye ediyor.

Videoda belirttiklerine göre Kafalar kanalının üyeleri, kanalı bugünlere getirirken zorluk çekmiş ve hem Vine hem de YouTube’da kendi dönemlerinde tanınmaları için yeterince destek bulamamışlar. Şimdi ise Kafalar, kendi takipçilerine iyi bir YouTuber olabilmeleri için büyük bir fırsat sunuyor.

Videoda açıklanan bilgilere göre Kafalar, yeni bir YouTube kanalı kurdu ve tamamen boş olan bu kanala sizin abone olmanızı istiyor. Bu kanal belli bir abone sayısına ulaşana kadar Kafalar’a neden bu kanala istediğinizi söylüyorsunuz ve ekip parlak bulduğu fikirleri değerlendirerek sizinle yüzyüze bir görüşme yapıyor. Sonucunda bir kişi, binlerce abonesi olan bu kanalın sahibi oluyor.

Aynı zamanda Kafalar’ın sunduğu fırsat sadece bununla sınırlı değil. Belirtilene göre Kafalar, bu kanala sahip olan kişiyi de kendi üye oldukları YouTube partnerlik şirketinin çatısı altında barındıracak ve kanalın ilk videosunu sizinle birlikte çekecek.

Kafalar’ın konuyla ilgili yayınladığı videoyu hemen aşağıdan izleyebilir ve daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz:

1 YORUM

  1. #BuKanalBenimOlsaydı
    Merhaba,
    Yaşanan olayların farklı yönlerinin yer alacağı, doğru sanılan yanlışlar ve yalanlar üzerine videolar koyardım. TRT nin “Doğrusu Ne ?” programı ve ya teyit.org sitesinin yaptığı formatta ilerlemek istiyorum. Araştırmalar yapıp sonuçlarını paylaşırdım. Ben tıp öğrencisiyim çevrede sağlık alanında olduğu gibi diğer bir çok alanda bir sürü yanlış bilgiyle her gün karşılaşıyorum. Lisedeyken okul temsilciliğinden hatay il temsilciğine kadar görevler yapmıştım insanlara seslenmeyi ve doğru şeylerden bahsetmeyi seviyorum. Kanalın sahibi olursam yüzümün ön planda olduğu değil bilimsel belgeseller tarzında videolar yapmayı daha önce yapılmamış bir formatta çalışmayı düşünüyorum.İşin para kısmında değilim ben eninde sonunda blog, twitter ve ya youtube ta bu işi yapacağım ama böyle bi imkanla başlamak çok büyük bi fark yaratacaktır.Zaten eğlence alanında çok sayıda kanal bulunuyor içerik bulmanın sınırsız olduğu gündemin sürekli kendi içeriğini yarattığı bi format olacak. En azından mülakata çağrılırsam daha geniş anlatabileceğimi düşünüyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here