https://ihowtomake.com https://ihowtocheck.com https://ihowtodownload.com https://mybkexperiencex.com https://mycfavisites.com https://ihowtocreate.com https://arbysfeedbacksurvey.com https://ijacklistens.com https://talkasurvey.com https://lowessurveyz.com https://ihowtoinstall.com

J.J. Abrams’ın yeni Örümcek Adam serisinin ilk bölümünde ana karakterlerden biri ölüyor

Amazing Spider-Man çizgi roman serisinden farklı bir evrende geçen Abrams’ın serisinde, sevilen Mary-Jane karakterinin Cadaverous isimli yeni bir kötü karakterin ellerinde öldürüldüğü görüldü. Seride Mary-Jane’in trajik ölümünün Peter ve oğlu Ben üzerindeki yıkıcı etkileri de inceleniyor.

J.J. Abrams’ın kaleme aldığı yeni Örümcek Adam çizgi roman serisi, ilk bölümünde önemli bir karakterin ölümüyle olay örgüsünde değişiklik barındırıyor.

Star Wars’un yönetmeni, oğlu Henry Abrams ve çizer Sara Pichelli, Peter Parker ve karısı Mary-Jane Watson’ın yaşadığı olaylara dair sarsıcı bir değişiklik ortaya koyan yeni seride birlikte çalışıyor.

Mary-Jane öldükten sonra Peter sorumsuz bir babaya dönüşüyor, bu da Ben’in babası gibi ağ fırlatmasını sağlayan güçlerini fark etmeden önce ergenlik döneminde isyankar olmasına yol açıyor.

Yeni çizgi roman serisi Disney ve Sony’nin mali anlaşma sağlayamaması sonucu Örümcek Adam’ın Marvel Sinematik Evreni’nden çıkarılmasının ardından geldi.

Abrams’ın bir sonraki sinema projesi Star Wars: Son Jedi, ekimde vizyona girecek.

Paylaş