İşte iPhone 8’e Ait Olduğu İddia Edilen En Net Görüntüler!

23 Haziran 2017
34 Görüntülenme

Bugüne dek Apple hakkında en doğru tahminleri yapmasıyla tanıdığımız KGI analisti Ming-Chi Kuo, Apple’ın tasarım anlamında rakiplerinden geride kalmamak için iPhone 7S modelinin yanı sıra bir ilke imza atarak iPhone 8 modelini de duyuracağını iddia etmişti.

Kuo’nun bu açıklamalarının ardından iPhone 8’in ön paneline ve arka paneline ait olduğu iddia edilen görüntülerin de sızdırılmasıyla birlikte iPhone 8 hakkında ilk bilgileri duymaya başlamıştık. Bu sızıntılarla birlikte de iPhone 8’in tamamen ekrandan oluşan ancak ahize kısmının ekrandan yer kapladığı bir ön panel ve dikey çift kameranın yer aldığı arka panel ile geleceğini görmüştük.

Şimdi ise teknoloji dünyasındaki sızıntılarıyla yakından tanıdığımız @OnLeaks, iPhone 8’e ait olduğunu iddia ettiği sızıntıları Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Ayrıca @OnLeaks tarafından şu ana kadar paylaşılan tüm cihaz sızıntılarının doğru çıkması, aşağıdaki görselin iPhone 8’e ait olduğu iddialarını da güçlendiriyor.

OnLeaks tarafından paylaşılan sızıntılara baktığımızda iPhone 8’in tıpkı beklendiği gibi bir tasarıma sahip olacağını ancak parmak izi okuyucusunun cihazın arka kısmında yer alacağının aksine ekrana entegre bir parmak izi okuyucuyla karşımıza çıkacağını görüyoruz.

Açıkçası her ne kadar OnLeaks’ın paylaştığı sızıntılar güvenilir olsa da henüz iPhone 8 ile ilgili net bir açıklama yapmak için vakit çok erken. iPhone 8 ile ilgili tüm detayları muhtemelen eylül ayında düzenlenecek bir Apple etkinliği ile birlikte öğreneceğiz.

İlginizi çekebilir

Apple, bazı MacBook’ların bataryalarını ücretsiz değiştirecek
Donanım
21 okunma
Donanım
21 okunma

Apple, bazı MacBook’ların bataryalarını ücretsiz değiştirecek

Haber Merkezi - 21 Nisan 2018

Apple, bazı MacBook Pro’larda batarya sorun keşfettiklerini açıkladı. Cupertinolu şirket, sorunun meydana geldiği bilgisayarlardaki bataryaları ücretsiz olarak değiştirecek. Apple, sınırlı…

Microsoft artık Windows’lu akıllı telefonları satmıyor
Mobil
184 okunma
Mobil
184 okunma

Microsoft artık Windows’lu akıllı telefonları satmıyor

Mert Yamak - 20 Nisan 2018

Microsoft'un geliştirmek için yoğun çaba harcadığı ancak uygulama yetersizliği başta olmak üzere çeşitli sıkıntılar nedeniyle devam ettiremediği mobil işletim sistemi…

Stokları tükenen Honor 7X ve Honor 9 Lite yeniden satışa çıktı!
Mobil
215 okunma
Mobil
215 okunma

Stokları tükenen Honor 7X ve Honor 9 Lite yeniden satışa çıktı!

Mert Yamak - 20 Nisan 2018

Bir süre önce Honor 7X ve Honor 9 Lite modelleriyle Türk akıllı telefon pazarına giriş yapan Huawei'nin alt şirketi Honor,…

Yorum yap