Kapat

iPhone 8’in 1100 Dolardan Satışa Çıkacağı Söyleniyor

Anasayfa HABER iPhone 8’in 1100 Dolardan Satışa Çıkacağı Söyleniyor

iPhone 8’in fiyatıyla ilgili daha önce John Gruber tarafından yapılan açıklamalar önce 1500 dolar olacağı tahmin edilirken sonra 1200 dolardan başlayan fiyatlarla satışa çıkacağı yönündeydi. Fiyatıyla ilgili tahminde bulunan başka biri olan Rod Hall ise bu fiyatlardan daha düşük bir fiyata sahip olacağının iddiasında bulundu.

New York’taki güçlü yatırım bankası J.P. Morgan’ın Apple analisti Rod Hall, iPhone 8 ile ilgili paylaştığı bilgilerde satış fiyatının 1100 dolar olacağını ve ilk başta sadece 2 milyon tane üretilerek sınırlı sayıda üretim yapılacağını fakat ekim veya kasım ayında üretim hızının artarak normale döneceğini belirtti. Bunların yanı sıra iPhone 8 diye tabir ettiğimiz telefonunun adının aslında iPhone Pro olacağı iddiasında bulundu.

Apple’ın yeni iPhone 8’i tam olarak ne zaman tanıtacağına ilişkin net bir bilgi yok ancak ortaya çıkan bilgiler eylül ayında Apple’ın yeni üssü Apple Park’ın içindeki Steve Jobs Theatre’da düzenlenecek bir etkinlikle iPhone 8’in tanıtılacağını söylüyor.

Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir