Apple’ın ilk çerçevesiz telefonu olacak telefon modeli olan iPhone 8’in tanıtılmasına kısa bir zaman kalmışken halen daha hakkında bazı bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi ise sızıntılarının çoğunun doğru çıkmasıyla oldukça güvenilir bir kaynak olan Benjamin Geskin (@VenyaGeskin1) tarafından Twitter’da paylaşılan tweet iPhone 8’e ait olduğu iddia edilen hafıza seçeneklerini ve fiyatlarını gösteriyor.

@VenyaGeskin1 tarafından paylaşılan tweet’e göre iPhone 8, 64 GB, 256 GB ve 512 GB hafıza seçenekleriyle satışa sunulacak. 64 GB modeli 999 dolarlık fiyat etiketine, 256 GB modeli 1099 dolarlık fiyat etiketine ve son olarak da 512 GB modeli ise 1199 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak.

Samsung’un son amiral gemisi modeli olan Galaxy Note8’in de yurt dışında 960 dolardan, ülkemizde ise 4999 liradan satışa sunulduğunu düşünürsek iPhone 8’in de 64 GB hafızalı modelinin de ülkemizde yaklaşık bu fiyatlardan satışa sunulacağını söyleyebiliriz.

Şimdilik bu bilgiler herhangi bir resmiyet kavuşmuş değil. Yeni iPhone hakkındaki tüm bilgileri resmi olarak Apple’ın 12 Eylül tarihinde düzenleyeceği bir etkinlikle birlikte öğreneceğiz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here