Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde OnLeaks tarafından paylaşılan bir sızıntı, iPhone 8’in nasıl olacağını bize gösteriyor ve önceden “Lütfen gerçek olmasın” diye düşündüğümüz sızıntılardan çok daha güzel bir cihazı ortaya koyuyordu. Şimdi ise paylaşılan yeni bir sızıntı, iPhone 8 ile ilgili kafaları karıştırıyor.

İlk gelen sızıntı şu şekildeydi:

Yukarıda görmüş olduğunuz görsel iPhone 8’e ait ilk sızıntı olarak dikkat çekerken beğenilmemiş ve ciddi anlamda tepki toplamıştı. Daha sonra OnLeaks ve diğer birkaç kişi tarafından yapılan paylaşımların baz alındığı sızıntı, iPhone 8’in şu şekilde olacağını gösteriyordu:

Şimdi ise bir kargo şirketinde çalıştığını öne süren kimliği bilinmeyen bir kişi, sızıntılarıyla ünlü @VenyaGeskin1’e ulaşarak bir kargo şirketinde sorun yaşanmaması için cihazların bataryaların kontrolü için çalıştığını ve iPhone 8’in ilk sızıntıdaki gibi olduğunu söyledi. Bunun birlikte kimliği bilinmeyen kişi iPhone 8’in parmak izi okuyucusunun da arka kısımda olduğunu belirterek aslında tam anlamıyla ilk sızıntıyı tarif etti. Bu kişi, kargonun eline sadece birkaç gün önce ulaştığını ve normalde fotoğraf çekmenin yasak olduğunu bu görüntüleri düşük güvenlikli bir bölgede zor şartlarda çektiğini söylüyor.

iPhone 8’e ait olduğu iddia edilen yeni görüntü:

Ayrıca bu ikinci sızıntıyla ilgili daha fazla doğrulayıcı sızıntının olduğunu görüyoruz. Onlara da hemen şu aşağıdaki tweetten bakabilirsiniz:

Kısacası, şimdilik yaşanan büyük kafa karışıklıklarıyla iPhone 8’in nasıl bir telefonunu pek öğrenemeyeceğiz. Telefonu resmi olarak görmek için eylül ayında Apple tarafından düzenlenecek basın toplantısını beklememiz gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here