İlk olarak Rus şirket Yota’nın başlattığı çift ekranlı akıllı telefon furyası gün geçtikçe yayılmaya devam ediyor. Özellikle elektronik mürekkebin bu ekranlarda kullanılmasıyla birlikte yaygınlaşan çift ekranlı telefonlar günümüzde Meizu gibi şirketler tarafından da kullanılıyor olsa da hala üst düzey akıllı telefonlarda ikinci bir ekrana ihtiyaç duyulmuyor.

Yine de elektronik mürekkep teknolojisini kullanan ikinci bir ekranın iPhone gibi diğer telefonlarda da ihtiyaç duyulabileceğini düşünen Oaxis, Kickstarter üzerinden InkCase i7 ve InkCase i7 Plus isimli iki yeni kılıfını satışa sundu. Bu kılıflar, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a ikinci bir ekran kazandırıyor.

Böylelikle iPhone’unuzun arka kısmında da siyah tonlarında bir ekran bulunuyor ve bu ekran pilinizi neredeyse hiç tüketmeden hava durumu ve saat gibi bilgileri sürekli açık bir şekilde size gösterebiliyor. Aynı zamanda tıpkı bir e-kitap okuyucu mantığıyla da kullanabileceğiniz InkCase, arka kamerayla selfie çekmenize de olanak tanıyor.

Bu ilginç kılıfın Kickstarter sayfasına bu bağlantıdan (şimdilik iPhone 7 Plus) ulaşabilir yayınlanan bir inceleme videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here