iPhone 7 çıktığından bu yana belki de en çok tartışılan konu 3.5mm kulaklık girişinin olmamasıydı. Belki iyi oldu belki de gereksiz bir hamleydi. Ancak kim ne derse desin Apple bu hareketle büyük ses getirdi.

3.5mm kulaklık girişinin kaldırılmasının en büyük dezavantajı aynı anda müzik dinlerken telefonu şarj etmenin ‘imkansız’ olmasıydı. 3. parti aksesuar üreticilerinin en sevdiği marka olan Apple için yine bir kurtarıcı hamle Kickstarter’dan iLdock ile geldi.

2'si 1 arada iLdock

İki farklı modeli olan iLdock’un ilk modeli ikisi bir arada şeklinde tasarlanmış ve üzerinde bir adet lightning girişi, bir adet de 3.5mm kulaklık girişi bulunmakta.

 

5'i 1 arada iLdock

İkinci model ise ihtiyacınız olabilecek neredeyse tüm girişleri bulundurmakta. Lightning ve 3.5mm girişlerinin yanı sıra bir adet SD kart , bir adet MMS ve bir adet de USB girişi bulunduruyor.

Ekim ayının sonunda kampanyası bitecek olan çoklu dönüştürücülerin 2’si 1 arada olan modeli 5 dolar, 5’i bir arada olan modeli ise 15 dolardan satışa sunuluyor. Ürünlerin dağıtımına ise Kasım ayında başlanacak.

Çoklu Dönüştürücü iLdock

Paylaş